• facebook
  • twitter
  • rss

Homosexualita, aneb za vším hledej ženu

V již dříve napsaném článku jsem psal o tom jak je to s naprogramováním mozku a homosexualitou. Ovšem už nebylo blíže specifikováno jak k tomu může dojít a proč.

Dle italských vědců je to právě žena kdo vkládá dítěti gen homosexuality. A přesto, že dle teorie vývoje by tento gen měl zaniknout, není tomu tak.

Výzkum probíhal tak, že bylo osloveno 100 homosexuálů a 100 heterosexuálů. Byli požádáni o vyplnění informací o nich, jejich rodokmenu a homosexualitě v rodině. Závěr byl jednoznačný: matky a tety homosexuálů z mateřské linie mají více potomků než ženy v rodinách heterosexuálních mužů. Dále také bylo zjištěn četnější výskyt homosexuality v ženské rodové větvi což jen potvrdilo původ homosexuálních genů od matky.

Vědcům se nepodařilo zatím blíže zjistit geny, které přenáší homosexualitu, ale těmito geny jsou vybaveny všechny ženy. Zejména ženy, které mají více dětí z důvodu náhrady dětí, které homosexuální páry nikdy nezplodí.
Homosexualita není s jistotou dědičně přenositelná, takže homosexuální žena může mít jak homosexuální děti tak heterosexuální zároveň. S největší pravděpodobností bude to nejmladší dítě ze více sourozenců homosexuální.
Vliv pořadí narození je dokonce tak silný, že každý další starší bratr zvyšuje tuto pravděpodobnost zhruba o třetinu. Dávno již byla vyvrácena teorie, že výchova mezi staršími bratry a přílišná přecitlivělost z matčiny strany je příčinou homosexuality.
Vědci to vysvětlují jako nepřátelství obou pohlaví a obranu ženského těla proti mužskému plodu.

Homosexualita není naučené chování a ještě nikdy nikdo nedoložil, že by bylo možné ji změnit nebo odnaučit a fungovalo to.
Člověk je velice přizpůsobivý a z náboženských či morálních důvodů je homosexuál žít heterosexuálně a naopak ale to ještě neznamená, že jsou homosexuální nebo heterosexuální.

6.3.2002

Hodnocení: 215 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 107
Zobrazeno: 6972x

Co si o tom myslíte?

# Nex: (12.11.2009 23:28:35) Reagovat

homosexualita ditete je primo ovlivnena hormony otce

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.