• facebook
  • twitter
  • rss

Historky ze sexshopu – reklamace

Reklamace je vlastně takovým opakem prodeje. Ze všech stran slýcháme, jak si ten či onen zákazník stěžuje, že ten a ten obchodník jeho reklamaci zamítl/špatně vyřídil atd. Ale věřte mi, že ani samotní prodejci to nemají s reklamacemi lehké. Naštěstí se najdou i kuriózní a veselé momenty, ale není jich moc. Jak například pán, který se za námi hnal až z Brna (přes půl republiky), aby nám osobně ukázal, že se mu do balíku (v hodnotě asi 600 Kč) rozlil lubrikační gel. Když jsem mu řekla, že by to spravila obyčejná MMS a dostal by zboží nové, vychrlil na mě takový slovník, za jaký by se nemusela stydět ani Blanche, a pak rozlíceně vysupěl z obchodu. Naštěstí mám v rodině řidiče kamionu (ahoj strejdo!), takže mě ten menší slovní průjem nerozhodil ani v nejmenším a měla jsem co dělat, abych se nezačala chechtat, dokud byl onen pán ještě v obchodě. Njn. Když někdo neumí třeba zvednout telefon nebo napsat mail, než se rozhodně k takovému výletu,tak co s takovým, že?

Nejčastější reklamace, které k nám zákazníci (převážně pánové)nosili, byly umělé vagíny. To už bylo trochu z jiného soudku. Vždycky je přinesli natržené a mermomocí tvrdili, že to tak už bylo, když to rozbalili. Ach jo. Nejenom, že ony trhliny svým tvarem a umístěním dosvědčovaly zcela jasně, jakým způsobem vznikly, ale většinu oněch „nespokojených zákazníků“ nenapadlo ani, že by vagíny mohli před vrácením omýt, takže na mě obvykle koukaly chlupy, zbytky spermatu (ještěže jsem měla pod pultem umělé rukavice) a jednou dokonce zapomenutý použitý kondom. A přesto všichni ti pánové svorně tvrdili, že umělou vagínu určitě nepoužili. Brrr… Naštěstí se mi je vždycky povedlo vypoklonkovat ven bez vážnějších incidentů.

Další velmi zajímavou reklamaci si vybavuji u DVD. Čas od času se stávalo, že někdo přinesl do prodejny rozbalený film s tím, že je vadný, že nehraje. Ze začátku jsme vyměňovali všechno na místě (dle přání zákazníka i za jiné než původní DVD ve stejné hodnotě), ale pak jsme zjistili, že některé tituly vůbec vadné nebyly. Někdo si prostě prohlédl vzrušující video, a pak si z našeho sexshopu udělal komorní půjčovnu filmů. Začali jsme tedy všechna DVD zkoušet hned vzadu na prodejně. Tak jsme otestovali i nosič, který do prodejny přinesl jeden postarší pán. Nejprve to vypadalo, že nefunguje. Pak mě napadlo, podívat se na zadní stranu a bylo všechno jasné. Pán si DVD pustil, užil si při něm a při vyndávání z přehrávače ho zapatlal – osobně doufám, že jen gelem. Stačilo vyleštit speciálním hadříkem a bylo to OK. A pán nám ještě poděkoval.

Nezapomenutelná byla i drobná paní středního věku, která nám přinesla k reklamaci vibrátor. Když jsem se ptala na důvod, sdělila mi, že manžel na něj hrozně žárlí. Že ho nemohla ani jednou použít, jaké jí doma dělá scény. Jen tak mimochodem jsem pronesla, jestli by náhodou i manžel nechtěl nějakou sexy hračku. Paní se zamyslela a pak přikývla. Tak jsme spolu vybraly detailně propracovanou světle růžovou umělou vagínu (jen pěkně velkou, aby se do ní ten můj vešel) a paní odcházela spokojená. Z reklamace se stal super prodej. A mimochodem, paní už s další reklamací nepřišla, takže jsme spolu asi vyřešily i jeden velký partnerský problém.

8.11.2010
Autor: Janis
Hodnocení: 319 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 200
Zobrazeno: 35271x

Co si o tom myslíte?

# Samozřejmě Anonym: (08.11.2010 16:52:27) Reagovat

Co se týká mých zkušeností s umělou vagínou v hodnotě 600Kč...3x použitá a natržená. Nemám nadměrný nádobíčko, ani to nebylo nesprávné použití. Prostě špatně vyřešený tvar a tloušťka materiálu. Silný materiál v místě kde nedochází k tahu a v místě natržení tedy nahoře a dole vagíny slabý, teký materiál. Při mojí smůle, lísteček z obchodu ztracený (založený, schovaný).
Takže se nedivím, že někteří se to pokoušejí vrátit, když 3x si to zkusí a 600Kč vháji.

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.