• facebook
  • twitter
  • rss

Erotické veletrhy

Erotické veletrhy

V souvislosti s děním v uplynulých dnech mi přišlo vhodné napsat něco málo o tom co to vlastně jsou erotické veletrhy, protože mám pocit, že většina lidí je vnímá příliš negativně a to je rozhodně škoda, protože kdo nešuká ať hodí kamenem.

Děláme to všichni a děláme to rádi! To, že se k tomu veřejně přihlásíte není nic špatného a za předpokladů, že branami veletrhu projdou každý rok tisíce lidí je důkaz toho, že je to naprosto normální.

O čem jsou erotické veletrhy?

Erotické veletrhy jsou jako všechny ostatní veletrhy k prezentaci služeb vystavujících firem. Tentokrát jde pouze o to, že neprezentujete sekačku na trávu, která není hlučná a zároveň za sebou sbírá trávu, ale prezentují se nádherné dívky, které s vámi zatočí tak jak to žádná sekačka nedokáže.

Pro koho jsou erotické veletrhy?

Že jsou erotické veletrhy pouze pro úchyláky je naprosto milná informace. Veletrh je určen pro všechny co mají rádi sex, rádi se milují, rádi si užívají sexu a pro ty co se chtějí něco dozvědět, přiučit, nebo inspirovat.

Co je na trzích k vidění?

Mnoho lidí má pocit, že veletrh nutně musí znamenat pouze uličky po jejichž stranách je jeden stánek vedle druhého, všichni prodávají to samé a budou se vám za každou cenu snažit prodat své předražené zboží. Na erotickém veletrhu je to jiné!

Jsou tam sice stánky, kde vám různí prodejci nabízejí různé zboží (samo sebou erotické), ale dále tam jsou stánky s pódii kde se naučíte odlévat poprsí ze sádry, uvidíte prezentace erotických klubů v podání nádherných žen a mužů, zábavná vystoupení v podání travestiti show a v neposlední řadě live soulož naživo přímo před vašimi zraky.

Co si odnesete?

Vzhledem k velkému množství prodávaných erotických sexy oblečků a erotických pomůcek rozhodně neodejdete s prázdnou. Ceny sexy kalhotek, kterým žádná žena neodolá se pohybují od 20Kč/ks a ceny sexy šatů od 150Kč až do několika tisíc. (Vybere si každý).

Dále si návštěvníci odnesou spousty erotických zážitků, vzrušení a někteří i plný mobilní telefon fotografií ;)

Hlasujte v naší navazující anketě: Jak se stavíte k erotickým veletrhům.

5.11.2008

Hodnocení: 270 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 129
Zobrazeno: 11884x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.