• facebook
  • twitter
  • rss

Co o kamasutře nevíte

Autorem byl mudrc, který žil na konci 4. století v Indii. Jmenoval se Vatsyayana Maharshi a knihu napsal po dlouhém období abstinence.

V knize, která je také nazývána Zákon lásky, je pohlaví popisováno jako „božské spojení, oslava umění a zrození…“. Pro Vatsyayanu a jeho adepty nebylo milování hříchem – chybou, ale samozřejmou součástí života.

Kámasútra popsala 64 sexuálních technik, nazývaných Chatushshashti. Jde o osm různých způsobů vzrušování, kombinovaných s osmi různými pozicemi.

Doporučovaným afrodiziakem pro muže je nápoj z másla, cukru, fenyklu a mléka.

Když chce být muž dobrým milovníkem, Vatsyayana doporučuje, aby se zabýval zahrádkařením, matematikou, truhlařením, hrou na hudební nástroj či mícháním nápojů.

Pro výběr ženy doporučuje, aby byla alespoň o tři roky mladší, než muž.

Když chce muž svést vdanou ženu, doporučuje se nejdříve promluvit s její blízkou přítelkyní, abyste zjistili, zda ji budete moci navštěvovat a kolik vás to bude stát.

Dům vašeho milování má být blízko vody, nejlépe v zahradě nebo alespoň s balkónem.

Kámasútra radí také ženám. Objímejte muže, dokud nedosáhne uspokojení. Je chybou, když mu skáčete do řeči, pokud chce mluvit, posmíváte se mu či předstíráte únavu.

Výrobce vodky Smirnoff umístil u východu jedné hospody v Anglii následující slogan: „Věřil jsem, že Kámasútra byla v indické restauraci, než jsem objevil Smirnoff.“

16.3.2002

Hodnocení: 138 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 90
Zobrazeno: 11206x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.