• facebook
  • twitter
  • rss

Barevný sex

Barvy mohou určit jací jste v posteli.

Oblečení, které nosíte, auto, které řídíte, zařízení vašeho domova - to vše podává informace o tom, jak jste sexuálně zaměřeni. Pokud chcete určit vaši nejoblíbenější barvu, musí to být taková barva, kterou si vybíráte pro většinu vašich věcí, například ve vašem domově, autě, oblečení a podobně. Někteří lidé říkají, že svou nejoblíbenější barvu nemají. Povšimněte si však, čím se obklopujete, jaké barvy oblečení si nejraději kupujete, jakou barvu mají stěny ve vašem pokoji.

Vyberte si nejoblíbenější z následujících barev a zjistíte, jací jste v sexu:

ČERVENÁ

Lidé, pro které je oblíbená barva červená, se stávají pod peřinou tygry a tygřicemi. Není těžké je vzrušit a sex mají rádi. Když už jednou přeskočí jiskra, je velmi těžké ji uhasit. Pokud se dají dva červení dohromady, vznikne erotika, za kterou by se ani Harlequin nemusel stydět. Lidé červené barvy jsou útočníci a příznivci ostatních barev by měli být velmi opatrní.

ŽLUTÁ

Žlutá je oblíbená barva homosexuálů, ovšem neznamená to, že pokud má někdo oblečené něco ve žluté barvě, musí být nutně homosexuál. Ve většině případů bude osoba, která má ráda žlutou, reagovat na partnerovy nejsilnější touhy pasivním způsobem. Nikdy si neužije sex naplno, ale nikdy neodmítne pozvání osoby, která se jí líbí nebo které si váží.

RUŽOVÁ

Osoby, které preferují růžovou, prokazují nechuť dospět v sexuálních směrech. Ženy preferující růžovou mají tendenci slíbit víc než mohou poskytnout. V některých případech se některé ženy pyšní svou ženskostí, ale to je proto, že muže tajně nenávidí. Vysoké procento prostitutek si pořizuje svou garderobu v růžové barvě. Muži, kteří mají jako oblíbenou barvu růžovou, bývají záletníci a velmi rádi flirtují. Jsou to typy, které si domluví tři rande na jeden večer a alespoň na jedno nepřijdou, protože dávají přednost tomu, že někoho jen tak náhodně sbalí na diskotéce.

FIALOVÁ

Mnoho lidí, kteří mají fialovou barvu za svou nejoblíbenější, považují sami sebe za příliš kultivované na jen tak obyčejné dovádění a legraci. Ženy jsou občas typ, kdy si nerady ničí účes. Muži mají velmi často obchodnický přístup k sexu. Fialoví partneři se v sexu zajímají většinou jen o své naplnění než o pocity toho druhého.

ČERNÁ

Mnoho lidí si bez přemýšlení vybere černou jako svou vlastní barvu. Avšak těch, kteří mají černou barvu doopravdy rádi, je jen velmi málo. Tito lidé milují perverzní sex a velmi často mají masochistické či sadistické sklony. Jsou velmi často náladoví a sex mají většinou tehdy, když jsou v depresi nebo smutní. Policejní psychiatři říkají, že porušovatelé zákona často preferují černou barvu. A také není náhodou, že členové různých gangů mají většinou černé oblečení.

ZELENÁ

Ti, kteří preferují zelenou, jsou velmi svěží lidé a velmi nevinné povahy. Ženy upřednostňující zelenou se po celý svůj život budou milovat jako panny, mají v sobě jakýsi nádech nevinnosti. Muži se vždy budou cítit a jednat trošku nešikovně a nepřirozeně, ale v okouzlujícím a půvabném smyslu.
Milenci, kteří mají rádi zelenou, jsou velmi něžní, ale nejsou moc vášniví. Pokud si vyberete za partnera někoho kdo má oblíbenou tuto barvu, nemusíte se bát o jeho věrnost. Lidé barvy zelené jsou velmi věrní partneři.

ORANŽOVÁ

Milenci, jejichž oblíbenou barvou je oranžová, tíhnou k sexuálním fantasiím. Sex je pro ně drama, ve kterém mají hlavní roli. Předehra je stejně důležitá jako samotný akt lásky. Budou vám sladce šeptat do ouška sladké nic, bezvýznamné řeči, o nichž ví, že patří k jejich roli. Oranžoví lidé většinou nezažívají orgasmus, ale zahrají velmi dobrý akt. Muži mají tendenci tahat ženy při sexu za vlasy a ženy často zanechávají červené jizvy na zádech partnera.

HNĚDÁ

Pokud váš partner miluje hnědou, máte pravé bohatství. Jsou to totiž lidé velmi citliví a pozorní k potřebám a touhám partnera. Sex je pro ně celodenní 24 hodinová věc, kdy nemůžete říci miluji tě dost často. Vášnivé objímání u ohně, procházky v dešti nebo chytání vloček na jazyk, jsou spouštěčem sexuální touhy. Ale potřebují na milování hodně soukromí a času. Jejich emoce jsou ale tak silné, že jedno silnější slovo by mohlo jejich vztah ukončit.

ŠEDÁ

Šedou barvu většinou upřednostňují lidé, kteří jsou nerozhodní. Jen tak je něco nepotěší, dokonce ani barva, proto si vybírají šedou, která je nezávazná. Muži, kteří mají oblíbenou barvu šedou se na sex dívají jako na cestu jak se odreagovat nic víc nic míň. Ženy této barvy se nemilují ale mají pohlavní styk a to ze dvou důvodů a to pomoci kamarádovi nebo otěhotnět. Počítají praskliny ve stropě a čekají až je sex u konce. Pokud se muž v šedé ožení se ženou stejné barvy jejich manželství je jako procházka rájem.

MODRÁ

Milenci modré barvy jsou báječní sexuální partneři. Jsou to velcí hříšníci, ale jsou velmi pozorní a citliví k touhám partnera. Milování považují za velmi krásné a jemné umění. Ženy, které mají rády modrou, si sex užívají naplno. Milenci modré barvy jsou velmi vášnivými partnery, jejich vášeň se dá přirovnat k obrovské vlně. V manželství je tato osoba velmi dobrým partnerem, který nevyhledává jiné zájmy mimo rodinu.

BÍLÁ

Lidé, kteří preferují bílou barvu, mají záporný vztah k sexu. Sex je pro ně něco špinavého. Jsou to velcí puritáni. Francouzské líbání je nemravné a milování za denního světla nepřijatelné. Ženy, které mají rády bílou barvu, se vysvlékají pod peřinou a muži se sprchují před a po sexuálním styku. Tito lidé stále používají zdrobnělé nebo nesprávné výrazy při pojmenování svých genitálií.

6.3.2002

Hodnocení: 203 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 115
Zobrazeno: 10731x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.