• facebook
  • twitter
  • rss

8 neuvěřitelných sexuálních rekordů

Největší počet orgasmů za hodinu

Ve studii amerického vědce dr. Hartmanna byl nastolen rekord v počtu naměřených orgasmů za hodinu. U ženy je tato hranice 163 a u mužů 16. Experimentu se zúčastnilo 751 testovaných a trval 10 000 hodin.

Největší a nejmenší penis

Největší medicínsky ověřený a zaznamenaný penis měří 34cm a má obvod 16cm. Tento rekord byl naměřen na počátku 20. století. Naopak nejmenší zaznamenaný penis měřil 1cm. Takto malý penis se nazývá mikropenis a jeho převážná část je uvnitř těla. K tomu se váže hypoplasie, kde žalud je přímo napojen k ochlupení, takže tělo penisu vlastně ani neexistuje.

Největší počet souloží

Rekord v počtu souloží drží muž, který si zaznamenával počet sexů a v průběhu 30ti let dosáhl hranice 52000. Což znamená, že musel souložit 33,3x za týden.

Největší prsa

Rozená Brazilka Sheyla Hersheley je hrdou majitelkou světově největších prsou o velikosti 95KKK. Hershey žijící v Texasu po 8 plastických operacích dosáhla velikosti 85FFF, ale stále snila o větším poprsí. Bohužel Texaské zákony jí tuto operaci již nepovolili, protože mají určený limit silikonu, který je možno vpravit do těla, před tím, než vás to zabije. Aby si Hershely splnila své přání, odjela zpět do Brazílie, kde nemají tak přísné zákony a nechala si udělat prsa finální velikosti 95KKK.

Největší počet uspokojených mužů

Gang bang je situace, kdy jedna žena uspokojuje více mužů, najednou nebo postupně. Držitelkou světového Gang bang rekordu je Lisa Sparxxx (narozená 6.10.1977 v Kentucky), která během jednoho jediného dne (24 hodin) uspokojila 919 mužů (16.10.2004 v Polské Varšavě ) na erotickém veletrhu.

Nejrychlejší ejakulace

Horst Schutz drží hned několik světových rekordů. Jeho semeno doletí do maximální vzdálenosti 5,715 metru, dokáže vystříknout do výšky 3,7592 metru a jeho semeno dosahuje maximální rychlosti 68,72 km/h.

Největší orgie na světě

V Japonsku byl nastolen světový rekord v největších orgiích na světě. 250 žen a 250 mužů, tedy 250 párů mělo sex na stejném místě ve stejný čas a zapsali se tak do světových rekordů. Vše bylo nafoceno a natočeno profesionálním štábem reportérů a záznam je možno zakoupit zhruba za $40.

Nejsilnější vagína

Vaše vagína je zaručeně přitažlivá, ale umíte s ní zvednout 14 kilo? Ruská matka Tetiana Kozhevnikova (42) měla po porodu pocit, že je příliš vytahaná a namísto toho, aby se s tím spokojila jako všichni ostatní, ona začala posilovat a stala se nejsilnější ženou. Tatiana si přečetla starou Tantrickou techniku posilování poševního svalstva pomocí malého dřevěného vajíčka. Takže si jedno pořídila a začala posilovat. Po patnácti letech usilovného posilování má nejsilnější pochvu světa. Tatiana tvrdí, že stačí posilovat 5 minut za den a už za jeden týden dokážete pocítit rozdíl a obdarovat partnera i sebe neuvěřitelným sexem.

14.5.2010
Autor: Longest
Hodnocení: 157 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 70
Zobrazeno: 26293x

Vhodné zboží pro tento článek

Mýdlo vagína
Mýdlo vagína

367Kč
Plyšový medvěd s penisem
Plyšový medvěd s penisem

318Kč
Maxi Kondom
Maxi Kondom

141Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.