• facebook
  • twitter
  • rss

Zdobení intimních míst

Doby, kdy se náušnice nosily podle původu slova v uchu, jsou už dávno pryč. Piercing však zabloudil i do míst, která jsou velmi intimní. Může to milování zpestřit?

Začneme trochu neintimně. Piercing jazyka. Ústa mohou sice být zónou, kam se soustředí i sféra sexuálního aktu, ale intimní místo to zase až tak moc není. Spousta lidí si myslí, že kovová ozdoba jazyka slouží jen k parádě, ale některé ženy (a i muži) si nechávají onu "činku" udělat právě proto, aby při orálním sexu svému partnerovi poskytly více rozkoše. Chlad, hladký povrch a jiný materiál než organická hmota totiž na penis a pochvu působí vzrušivě, protože cítí dva elementy a intenzita tlaku každého z nich se střídavě mění.

Cinkrlátka

Nejinak tomu je i v případě zdobení už těch intimních míst. Činka na penisu nebo kroužky na pochvě rovněž dráždí partnerovy pohlavní orgány tím, že cítí dva různé materiály. Někteří jdou dokonce tak daleko, že si nechají penis nebo pochvu posázet řadou šperků, což vede k dalšímu dráždivému momentu - zvukový efekt. Možná vás napadá, že je to nesmysl, když u toho někdo zvoní, jako s rolničkami, ale vezměte si, že někdy vám stačí, když cítíte to mlasknutí, když muž tvrději přiráží.

Nové erotogenní zóny

Intimním místem je i bradavka. Mužská, ženská je to jedno. Mějte na paměti, že propíchnutá kůže už je nějakým způsobem narušená, je jako jizva a tudíž je v tomto místě citlivější. Proto dráždění, jemné zatahání ústy náušnicí v této oblasti přináší nové rozkoše a vytvářejí se další erotogenní zóny.

Tetování

To samo o sobě přímo fyzicky asi moc nevzruší. Ale proč se někteří nechávají "tam dole" tetovat? Pamela Anderson kdysi prozradila, že její exmanžel měl na penisu vytetováno "Miluji Pamelu. Velmi, velmi." A tím, jak se vzrušoval, tak rostla i velmi, velmi jeho láska k jeho ženě. Je to způsob, kterým svým protějškem jistě pohnete. Jiná situace je, kdy si chcete partnera "ocejchovat". Označíte se ho na intimních místech a víte, že je jen váš. I to působí vzrušivě, pamatujte, že i psychika dovádí k orgasmu. Nemusí se vždy jednat o jména či písmo latinku. Čínský znak nebo určitý symbol, jehož tajemství znáte jen vy dva, působí stejnou rozkoš, protože to je něco, co vás spojuje.

Zdobení intimních partií jistě přináší novou dimenzi do vašeho života. Pamatujte ale, že je to v podstatě natrvalo, už tím nějak narušíte kůži, proto, ať jste se třeba nechali článkem navnadit, dobře si promyslete, jestli do piercingu a tetování půjdete.

30.9.2010
Autor: Anet
Hodnocení: 211 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 88
Zobrazeno: 14037x

Vhodné zboží pro tento článek

Kopretina na bradavku 2ks
Kopretina na bradavku 2ks

109Kč
Cleopatra
Cleopatra

398Kč
Cleopatra Nipple
Cleopatra Nipple

398Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.