• facebook
  • twitter
  • rss

Vyzkoušejte lehké BDSM

Lehké BDSM vám může nabídnout nový rozměr sexu a připravit vám spoustu vzrušujících zážitků a bouřlivých orgasmů.

Základem těchto hrátek je rozdělení rolí, kdy jeden z partnerů je dominantní a druhý submisivní, ideální je si tyto role měnit, ať si každý zúčastněný dojde na své. Nejčastěji jsou role stylizovány do těchto podob:

  • učitel a žák
  • pán a otrok
  • věznitel a vězeň

Pokud jste si svou roli již vybrali, je nutné stvořit nějaký scénář, dle kterého se budou vaše hrátky odehrávat. Ve správném scénáři by nemělo chybět svazování, výprask, ponižování, výslechy, dušení úst penisem či vagínou, lehké škrcení, škrabání, kousání, hrátky s vibrátory a připínacími penisy, horkým voskem…..fantazii se mezi nekladou, důležité je, aby vám tyto aktivity byly oboustranně příjemné.

Základní výbava pro BDSM

Pokud si chcete lehké BDSM opravdu vychutnat doporučuji si pořídit následující pomůcky:

Pouta

pouta

Ty nám spolehlivě poslouží k znehybnění partnera. Vybrat si můžete z celé škály nejrůznějších pout od ozdobných až po chladná ocelová. Doporučuji si pořídit i pouta na nohy. Oblíbené je připoutání partnera k posteli či radiátoru.

Lana

Lano nám poslouží jako skvělý prostředek ke svázání partnera. Oblíbené jsou kombinace svazování rukou a nohou současně. Vhodně zvoleným provazem můžete své partnerce podvázat prsa, nebo ji z provazu vyrobit velmi těsná tanga, která se nemilosrdně zařezávají do vagíny i zadečku. Partnerka vám pak může na oplátku podvázat koule či penis a různě je škrtit či vytahovat. Zkušení znalci bondage umí své bezmocné partnery různě zavěšovat na háky či kladky a tak jim dopřávat ty největší dávky vzrušení.

Bič

bičík

Na trhu máme celou řadu nejrůznějších bičů a bičíků od nejrůznějších plácaček až po několikaocasé kožené kočky. Bič volíme dle toho, na co jej chceme používat. Mezi nejoblíbenější praktiky patří výprask přes zadek, vagínu a koule.

Roubík do úst

Pro BDSM je tato hračka vynikajícím zpestřením. Není nad to, když ponížení svého partnera zvýrazníte aplikací roubíku do úst a pak mu hezky naplácáte.

Páska na oči

maska

Další užitečnou pomůckou je páska na oči, která prohloubí očekávání a nejistotu vašeho partnera v očekávání dalších událostí.

Vibrátory

vibrátory

Při slastném ponižování vaší partnerky lze úspěšně využít nejrůznějších vibrátorů, které můžete libovolně aplikovat do její kundičky a análu současně, nebo jimi příslušné dírky libovolně roztahovat za současného výprasku bičem.

Připínací penis

připínací penis

Tato pomůcka je vhodná pro to nejvyšší ponížení muže. Žena s připínacím penisem si jej od svého partnera obvykle nechává kouřit a pak provede soulož do úst. Opravdové znalkyně této praktiky umí provést pánský anál, který je pro mnohé muže velmi vzrušující. Pokud se rozhodnete pánský anál praktikovat je potřeba jej nejprve natrénovat a nacvičit, což může být jeden z mnoha scénářů vašich BDSM hrátek.

Svíčky

svíčky

Do kategorie BDSM neodmyslitelně patří hrátky s voskem. Na trhu je celá řada speciálních svíček, které jsou pro BDSM jako stvořené. Mezi nejpopulárnější praktiky patří kapání horkého vosku na prsa a zadek. Velmi oblíbená je aplikace zapálené svíčky do vagíny či análu, kdy lehce odkapávající vosk, působí vašemu partnerovu tu správnou vzrušující bolest.

Jednotlivé BDSM praktiky a s nimi spojené pomůcky probereme v dalších článcích.

2.11.2010
Autor: Kircan
Hodnocení: 195 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 87
Zobrazeno: 45412x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.