• facebook
  • twitter
  • rss

Spanking - ano či ne?

Že jste o tom nikdy neslyšeli? Tak mi dovolte, abych vás trošku seznámila.
Spanking je možno přeložit několika způsoby:

  • sadomasochistická aktivita spojená s prováděním výprasků
  • hodně odlehčená varianta je erotický spanking, je to jen takové naplácání na zadek, většinou spojené s pozdějším pohlavním stykem

Zaujalo vás to? Už dlouho vás láká to zkusit? Jen tak trošku tomu druhému naplácat na zadek, nebo aby vám bylo naplácáno? Tak čtěte dále.

1. Doopravdy to chcete?

Jste určitě rozhodnutí vylézt na světlo boží před partnera/ku s tím, že chcete aby vám dal/a na zadek, nebo že byste rádi dali na zadek jemu/jí? Jste si jisti, že je tomu zcela otevřen/a, či spíše nakloněn/a?

2. Jaká role?

Chcete být spíše submisivní či spíše dominantní? Neboli chcete být vy ten/ta kdo si nechá dát na zadek nebo vy budete ten/ta kdo tomu druhému chce dát na zadek?

3. Jak moc?

Jaký spanking vás láká? Jen tak trošku tomu druhému naplácat nebo mu dát pořádný výprask? Uvědomte si, že jen malé naplácání může být vcelku příjemné zpestření, tedy pokud je to po předchozí domluvě s partnerem/kou, ale takový pořádný výprask může sebou nést i jisté následky, nemyslím ublížení na zdraví, to snad ne, ale takový zarudlý a bolavý zadek na který si pár dnů nebudete moci sednout, když se to tomu druhému zalíbí natolik, že se mu nebude chtít přestat.

4. Pravidla

Nikdy nezapomeňte na pravidla – nevíte co mám na mysli? Například, jak již bylo řečeno abyste předešli bolavému zadku či jiným možným následkům. Ujasněte si jaký spanking, kdo z vás bude submisivní a kdo dominantní, jestli to budou trvalé role, nebo si je časem vyměníte. A v neposlední řadě se nezapomeňte domluvit na signálu STOP. Taková stopka nemusí být vůbec k zahození, je to jen pro jistotu, kdyby náhodou vaše drahá polovička se rozjela více než by vám bylo příjemno.

Jestli jste si ujasnili všechny své požadavky a váš/vaše partner/ka je spankingu nakloněna, tak šup na to, nic vám přeci nebrání.

30.7.2006
Autor: CloudySky
Hodnocení: 230 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 135
Zobrazeno: 16468x

Co si o tom myslíte?

# Pavel: (20.10.2014 11:41:49) Reagovat

Spanking urcite ano,ale nemam partnerku.Libi se mi boubelky i hodne baculate.Vyprasky rad dostavam a to poradne,jsem rad,kdyz stopy zustanou jeste par dnu po vyprasku

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.