• facebook
  • twitter
  • rss

Sex v autě

Většina z nás co sex v autě vyzkoušela, nakonec dá přednost pohodlné posteli. Místa je tam málo, všude něco tlačí, nebo překáží, ale důvodem proč lidé sexují v autě je fakt, že nemají kam jinam jít a nebo chtějí změnu. A to by měl být jeden z důvodů proč se dnes večer jít projet po nějaké klidné silnici.

Postelový sex je příliš "jednoduchý" a proto je potřeba jej občas nějak okořenit. Jízda autem je jedna ze skvělých příležitostí.

Zpomalte

Pokud si chcete užívat sexu se vším všudy rovnou za jízdy, nezapomeňte ubrat plyn! Počítejte s tím, že vaše smysli nebudou soustředěné 100% na jízdu a proto se nepouštějte na žádnou komplikovanou hodně frekventovanou silnici.

Máte-li obavu ze samotného sexu, orální sex je skvělou náhradou a velice dokáže cestu zpříjemnit. Pozor rozhodně nezavírejte oči slastí ;).

Příliš pomalá jízda je podezřelá a tak pokud se necítíte, raději zastavte někde na polní cestě a sex si pořádně užijte.

Šetřete baterii

Když už někde zastavíte, příjemná hudba, světlo, zapnuté topení nebo klimatizace vám asi přijde jako dobrý nápad, ovšem dejte si pozor ať nemusíte následně volat odtahovku. ;)

Ručka je povinná

Při sexu v autě vždy zatahujte ručku (pokud tedy zrovna nesexujete za jízdy) vzhledem k malému prostoru a spoustě páček a tlačítek si ani nevšimnete, že se vám auto dalo do pohybu a vysvětlovat jak jste se dostali pozadu do příkopu na odlehle silnici asi nikomu nechcete...

Čumilové

Spontánnost je jedna z nejpříjemnějších věcí na sexu, ale přeplněné parkoviště nákupního centra opravdu není vhodné místo, pokud se tedy rádi nepředvádíte na veřejnosti. Je spousta odlehlých koutů a polních cestiček, kde vás nikdo nebude rušit. Ale to už záleží jen a jen na vás.

1.12.2008

Hodnocení: 244 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 139
Zobrazeno: 38207x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.