• facebook
  • twitter
  • rss

Sex profesionálů

Zajisté téměř každý už viděl nějaký pornografický film či časopis a určitě si všiml drobností, které ho na hlavních aktérech zarazili. Například to, že se ženy téměř nikdy nezouvají, nebo dokonale dlouhé a nalakované nehty a v neposlední řadě nádherné a jistě patřičně nákladné erotické prádélko.

To všechno jsou drobnosti, ale drobnosti které se líbí a dokážou váš sexuální život patřičně obohatit.

Přeci jen i když svou partnerku znáte velmi dobře a říkáte si, že vám vlastně ani moc nejde o to jak vypadá, ale chcete se jen dobře pomilovat jste na velkém omylu!

Požádejte partnerku, aby se odlíčila a vzala si na sebe nějaké staré hadry a vlasy si upravila do podoby v jaké je má po ránu, o parfémech ani neuvažujte. Až bude vaše partnerka v této podobě, zkuste si udělat hezký večer a příjemně se pomilovat.

Na aktu samotném se nic nezmění, ale pocity okolo nebudou tak působivé a pro partnery, kteří spolu jsou již delší dobu to možná bude vypadat jako běžný sex.

Při příští sexuální aktivitě požádejte partnerku, aby se upravila tak jako by šla na ples. Aby si vzala nějaké erotické prádlo, podvazky, punčochy, použila váš oblíbený parfém, pokud nemá své nehty dlouhé, kupte jí nalepovací a požádejte ji aby si je pěkně namalovala a nakonec nějaké pěkné šaty a hlavně boty na vysokém podpatku.

Až sundáte šaty a naleznete erotické prádélko a až se s partnerkou budete milovat v podvazkách, botech, namalovanou a učesanou, tak vám to všechno možná bude chvílemi překážet, ale prožitek a okolní pocity budou mnohem vyšší a s tím i také pocit z toho jakou máte pěknou partnerku.

2.7.2006

Hodnocení: 134 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 84
Zobrazeno: 9287x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.