• facebook
 • twitter
 • rss

Proč existuje tolik Milostných poloh

Dnes jsem ukončil anketu, kterou jsem vyhlásil před 12ti dny ohledně velkého počtu milostných poloh a jejich smyslu.

85% mužů a 75% žen si myslí, že takovéto množství poloh, které máme na našem serveru má smysl, zatím co ostatní si myslí opak.

Pravda je taková, že mají pravdu ti, co hlasovali, že to skutečně má smysl. Každý z nás je jiný a každý se uspokojí při různých druzích dráždění. Dá se říci, že sexuální prožitek během soulože ovlivňuje několik faktorů.

Úhel zásunu penisu

Ve skutečnosti existují 3 druhy zásunů:

 1. Penis je zasouván do pochvy přesně ve směru pochvy a tím dochází k rovnoměrnému tření po celé délce, polohy jsou velice příjemné pro oba a svádějí k rychlým a hlubokým přírazům, například při poloze Dřep zpříma
 2. Penis při zasouvání drhne o přední stěnu pochvy a tím stimuluje bod G, klitoris je u těchto poloh velmi vhodné stimulovat rukou. Např. při poloze Jízda na koni v záklonu
 3. Penis při zasouvání drhne o zadní stěnu pochvy. To nastává, když jsou partneři hodně u sebe a tím dochází i k příjemnému tělesnému kontaktu, tření prsou a hlavně přímému tření klitorisu o partnerovo tělo. Například při Jízda na koni ve cvalu

Poloha nohou

Ke třem druhům zásunů vstupují do pohlavního styku další faktory jako například poloha nohou:

 1. Pokud má partnerka kolena (stehna) co nejvíce u sebe, dochází k většímu stisku pochvy a tím i většímu tření penisu a pochvy a tím i většímu prožitku. Často je ale u této pozice nohou naprosto nemožné pomáhat partnerce v dosažení orgasmu drážděním klitorisu rukou. Například Nebeská závora 2
 2. U nohou doširoka roztažených je tření menší, ale je možné pohodlně pomáhat partnerce rukou, případně se kochat pohledem. Například Dřep v záklonu

Základní polohy

Dalším faktorem je 8 základních milostných poloh:

 1. Muž nahoře
 2. Žena nahoře
 3. Zezadu
 4. Ve stoje
 5. Vedle sebe
 6. V sedě
 7. Šílené a kaskadérské
 8. Orální

Podmínky pro sex

Na našem serveru jdeme ale ještě o kousek dále a ukazujeme vám, že Milostné polohy není nutné provádět pouze v posteli, ale že je to možné provádět i na křesle, na židli, na stole, v autě, ve sprše a spoustě dalších míst. A každý kdo to vyzkoušel, uzná, že například poloha ženy na koníčku u vás doma v posteli a u cesty v autě kde hrozí možnost z odhalení, je to stísněné a nepohodlné jsou dva naprosto rozdílné prožitky, i když se jedná o stejnou polohu.

Obměny

A v neposlední řadě je téměř v každé poloze možné stejné faktory a kombinace zmíněné výše docílit několika způsoby, například na kolenou, ve dřepu, v roštěpu a další. Což může znamenat větší hloubku průniku, nebo prostě jen příjemnější pohled na "akci".

Například při poloze na koni, kdy je žena ve dřepu je hloubka průniku penisu o dobré 2-3 cm hlubší, než například při běžné poloze na koníčku kdy žena klečí na kolenou.

Vynásobíme-li tedy Možné 3 druhy zásunů počtem 8 základních poloh, dostáváme se na číslo 24. Toto je dle mého názoru efektivní číslice minimálního počtu Milostných poloh. Pokud ovšem vynásobíme efektivní číslo poloh 24 počtem zmíněných míst provádění sexu 6 (protože kdo by chtěl dělat sex jen a výhradně v posteli), dostáváme se na číslo 144. Toto je dále potřeba vynásobit x2 díky poloze nohou = 288 a obměnami (zhruba) x3 = 864.

Abych ale byl realistický, tak toto číslo bych vydělil dvěma, protože ne vždy jsou všechny obměny realizovatelné, protože při některých polohách to prostě není fyzicky možné. Celkové konečné číslo rozumných milostných poloh bych viděl někde okolo 432.

K tomu nám ještě chybí spousta práce! U nás jich zatím máme pouze 163.

Nakonec bych rád podotknul, že toto číslo zdaleka není konečné a bylo by možné ho rozšířit o polohy při análním sexu a polohy s více partnery a samozřejmě o mnoho dalších míst kde sex dělat (na lince, na záchodku, na veřejnosti a zajisté přijdete i na jiná místa).

Na závěr bych se rád zeptal oněch 15% mužů a 25% žen, kteří si myslí (viz anketa), že takové množství poloh nemá smysl, zda jsem vás přesvědčil o opaku, nebo co je důvodem toho, že si myslíte opak. Pište do diskuse.

1.2.2010
Autor: Longest
Hodnocení: 280 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 113
Zobrazeno: 20659x

Co si o tom myslíte?

# trl: (01.02.2010 16:14:40) Reagovat

Dakujem.
Pri poriadnej jazde moja partnerka je stale naklonena dopredu, takze uz viem, ktoru cast si drazdi najradsej, tym padom zaradim par novych poloh, ktore ju uspokoja : )
Este raz dakujem.

# Lai: (09.08.2013 19:47:35) Reagovat

Vyzera to, ze sa hambi a nenapisou dovod :)

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.