• facebook
  • twitter
  • rss

Nudistická pláž

Nudapláž jak jí většina z Čech znáte (hlava na hlavě a samí naháči) je mezi lidmi kupodivu docela oblíbená a hojně navštěvovaná, ovšem pokud si myslíte, že se tam budou opalovat mladé modelky s nádherným poprsím a roztaženým klínem aby je slunko dokonale opálilo a vy je budete moci očumovat, tak to se mýlíte! Bohužel tyto pláže navštěvují především starší generace a většinou ne zrovna ideálních tvarů.

Ovšem pro ty stydlivé, nebo ať už z jakýchkoliv důvodů nejisté co se chtějí opálit i pod plavkami jsou 2 možnosti.

Využít umělé a drahé slunce solárek a nebo dělat si vlastní nudapláž.

O solárku myslím není potřeba hovořit, proto se zmíním o té druhé možnosti. Udělat si vlastní nudapláž.

Jak na to: Stačí vám deka a co nejméně oblečení na sobě. Pak už jen najít místečko kde je co nejmenší návštěvnost a je hotovo.

Ne že bych byl nějaký odpůrce domácí turistiky a našich vodních zdrojů, ale ukažte mi jediný rybník, nebo přehradu který není znečištěný vším možným a hygienici v něm doporučují koupání. Opravdu o takovém v hlavní letní sezóně nevím. Přesto jsou pláže plné a lidi se tam mačkají a šlapou si div ne po hlavách. Toho se ale dá využít a pokud chcete být u vody, natáhněte si někde deku u potůčku ve kterém se také dá schladit, pokud na vodě netrváte okraj lesa, nebo louka za městem je to pravé místo pro vás. Tady vás nikdo rušit nebude a můžete se opalovat dosyta "tak jak vás bůh stvořil".

Pokud uvažujete o zahraničí, tak pro tyto účely je asi nejlepší a cenově nejdostupnější Chorvatsko. Díky svému kamenitému a velmi členitému pobřeží si každý najde to své soukromé místečko.

Jedno upozornění! Pokud se opalujete, nezapomínejte používat opalovací krémy a u opalování na nudu to platí dvojnásob. Části kůže které nejsou zvyklé na sluneční paprsky se velmi rády připalují a proto na ně raději použijte krém s vyšším faktorem. Na bradavky nebo penis se nebojte použít faktor třeba i 15 a víc!

Pro čumili a úchyláky mám dobrou zprávu. Pokud vám stačí shlédnout pěkné poprsí, většina mladých dobře rostlých dívek se naštěstí za své tvary nestydí, z čehož plyne fakt, že oko si lépe užije na obyčejné pláži.

30.6.2003

Hodnocení: 206 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 109
Zobrazeno: 17745x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.