• facebook
  • twitter
  • rss

Milostná předehra

Ano všichni muži to dobře znají. Je to taková ta hloupost na které si všechny ženy strašně zakládají. Ze začátku vztahu nás to baví a jak se říká je to takové to zábavní centrum a postupem času se z toho stávají spíše nucené práce.

Asi každý zkušenější muž zaslechl ona proklatá slova "Tak mě nejdřív pomazli...!", "Ty seš hrozně hrrrr...".

Ano je to skutečně tak dokud je partnerka nová (neokoukaná), milostná předehra nás skutečně baví, baví nás zkoumat partnerčiny tajná místečka spouštěče rozkoši, snažíme se předvést jak jsme skvělí a nezapomenutelní milenci a co nejlépe a nejkvalitněji a nejdéle atd… partnerku uspokojit.
Ovšem toto opojení se u některých mužů dříve, u některých později skutečně změní spíše v ono minimum k tomu, aby se konal sex, protože pokud se to partnerce nedostane, zpravidla se sex nekoná.

Kámen úrazu bývá okamžik, kdy se partneři osamostatní a začnou spolu žít, nebo mají na sebe mnoho nerušeného času.
Dokud je žena pod stresem a strachem z možného odhalení (rodiče doma v pokoji, kamarádi na koleji atd..) postačí jí na předehru doslova pár minut a je ráda, že se ten sex tak skvěle vydařil a že se to bez odhalení stihlo a povedlo.
Ovšem v momentě, kdy žena začne cítit, že nikdo nemůže přijít a že je na všechno dostatek času, v hlavě se jí podvědomě vytvoří pocit, že oněch 5 minut jí nestačí a že není dostatečně vzrušená a další všem mužům dobře známé myšlenky. No a problém je na světě.

Pro muže, který byl zvyklý na oněch 5 minut je nepochopitelné, že by žena potřebovala více a myslí si, že si žena vymýšlí blbosti, pro ženu to zase bývá známka toho, že už se mu nelíbí, že už jí nemá tolik rád, protože se s ní nechce tolik mazlit jako dříve atd..

Příčina je jednoduchá: Pokud partneři nemají kde, vynahrazují si to polibky nenápadným mazlením a osaháváním, prostě tím čemu žena říká mazlení a muž to velice rád uvítá, protože v danou chvíli je to ten nejlepší sexuální akt, který je dostupný. V případě, že muž se ženou již žije, dojde k tomu, že muž necítí potřebu oněch polibků, protože ví, že má nadosah ruky onen ženin nádherný klín a pro jeho penis pravý ráj, tak proč se zdržovat takovou hloupostí jako jsou polibky.

To je celý a jediný kámen úrazu a pokud pojedete například někam s kamarády na čundr, zjistíte, že opět nemáte kde, ale že to chcete, tak právě ono pusinkování a osahávání a následný sex s předehrou oněch 5 minut (kdy vás kamarádi opustí) je naprosto dokonalý pro oba.

Není v tom tedy nic z toho, že by se ženy už mužům nelíbily, nebo že by to flákali, ale onen dvojí pohled ženy na stejnou věc a nejen pohled ženy, ale i částečné otupení muže, který jen čeká na ono vyčítavé "Tak mě nejdřív pomazli".
Bohužel to je věc která vždy byla a vždy bude, pokud se nepokusíte Váš přístup změnit.

Jak na to?

  • O tom, že se oba musí plně soustředit pouze na sex a ne na to, že ty záclony už jsou špinavé a že toho quaka už zítra musím dopařit zde mluvit nebudu, protože to je samozřejmost navíc na těchto stránkách již mnohokrát zmiňovaná.
  • Základem je narušit denní stereotyp! Jděte do společnosti a povzbuďte se trochu třeba alkoholem, nebo se drobně osahávejte a škádlete, ona sexuální touha se dostaví.
  • Jako další možnost je narušení domácího večera. Nekoukejte na bednu, ale vyzkoušejte nějakou z her, nebo technik v sekci „Hrajte si“. Udělejte si stripteas a povzbuďte partenrovu nebo partnerčinu touhu po vás a nedejte se jen tak lehce.
  • Jednoduše řečeno: každý zásah do stereotypu soužití je krok kupředu!!

Nezapomeňte na to co jste prožívali dokud jste neměli kde a jak jste po partnerovi toužili. Předehra je začátek všeho krásného. Dokonce může stačit sama o sobě. Zvláště u žen, které mají problémy s vyvrcholením při pohlavním styku. Právě u těchto žen bývá předehra tím nejkrásnějším a nejdůležitějším okamžikem, proto jim jej nepokazte. A buďte si jisti, že pokud z Vás žena ucítí onu touhu a chtíč, ne jen povinnost, její podvědomá doba milostné předehry se zkrátí minimálně o polovinu!!

10.11.2003

Hodnocení: 221 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 112
Zobrazeno: 20130x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.