• facebook
  • twitter
  • rss

Kolik máte času na sex

Rodiče odešli na nákup? Děti usnuly, nebo jsou na prázdninách? Přizpůsobte sex vaším časovým možnostem a užijte si ho naplno!

Patnáct minut

Jste nadržení a máte jen tak málo času? Nezdržujte se zbytečnostmi, jděte rovnou na to a jděte na to tvrdě. Předehry a mazlení si vynahradíte někdy jindy.

Hodina

Hodina je spousta času na to stihnout kvalitní předehru a dlouhý sex, ale nesmíte se zdržovat věcmi, jako že nejdříve doluxujete, nebo domejete nádobí. Začněte polibky, jemnou předehrou a orálním sexem, oddejte se rozkoší a zapomeňte na čas, za hodinu toho stihnete opravdu dost. V sexu nespěchejte. Až bude po všem, vyplňte zbylý čas dohrou v objetí.

Šest hodin

Za šest hodin stihnete romantickou večeři předehru, sex samotný a možná i několikrát. Nedělejte si starost s časem.

Den

Máte celý den jen sami pro sebe. Zapalte svíčky, použijte nějaké aroma, vytáhněte sexy obleček, nanoste si spoustu jídla k posteli, hlavně pochoutky jako nugetu, marmeládu, šampaňské a dělejte s tím vším, co jen se vám bude líbit. Nikam nespěchejte, zapomeňte na čas, klidně si i schrupněte a naberte síly na další kolo. Využijte čas k povídání a vzpomínkám.

Týden

Týdenní prázdniny jsou ideální doba na to si vychutnat každou chvilku a vzpomenout si na staré dobré časy. Procházejte se spolu, choďte za zábavou, užívejte si. Sejděte se s přáteli, změňte své běžné rituály, hrajte erotické hry. Milování několikrát za den není nutností když nebudete chtít. Vyzkoušejte staré dobré techniky, použijte kameru a pak se na to společně dívejte. Máte moře času jen pro sebe.

18.2.2010
Autor: Longest
Hodnocení: 181 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 92
Zobrazeno: 10299x

Vhodné zboží pro tento článek

Erotická encyklopedie 2 -Erotické masáže
Erotická encyklopedie 2 -Erotické masáže

345Kč
Erotická encyklopedie 7 - Poznáváme lásku
Erotická encyklopedie 7 - Poznáváme lásku

345Kč
Jak na sex 1 - Uspokojení partnera rukou
Jak na sex 1 - Uspokojení partnera rukou

269Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.