• facebook
  • twitter
  • rss

Kámásútra – známá i neznámá

Také si Indii pamatujete jako prapůvodní matku nejrozličnějších druhů sexu? Aby taky ne, když je domovinou nejznámějšího spisu o milostných polohách všech dob - tajemné i odvážné Kámásútry. Mimochodem, věděli jste, že Kámásútru sepsal asi ve 4. století hinduistický mnich? Ne, nejedná se o nějakého úchylného zvrhlíka. Plnohodnotný sex je v hinduismu vnímám jako jedna ze tří cest ke kvalitně prožitému životu.

Je smutné, že dnešní čtenáři znají většinou jen pouhou jednu čtvrtinu tohoto úchvatného díla - jde o část zobrazují nejrůznější a často i nejnemožnější sexuální polohy. No řekněte, komu by se dnes chtělo stát při sexu na hlavě? Málokdo ovšem ví, že mnoho zobrazených sexuálních pozic je určeno pro jogíny. A takový jogín vážně nemá problém dát si nohy třeba za hlavu a ještě si při tom užít. My ostatní máme dvě možnosti: buď začít chodit na nějaký ten kurz jógy a za pár let si sednout ke Kámásútře znovu, nebo pár krkolomnějších pozic prostě přeskočit a užívat si při těch "obyčejnějších", kterých je bohudíky většina.

Zajímavé je, že v Kámásútře je žena zobrazována moderně. Volně přeloženo, pokud si chce užít, musí se zapojit a ne jen ležet jako prkno a čekat, co že bude. Speciálně pro ženy je určeno hned několik pozic, kde žena je tím hlavním aktérem, který způsobuje oběma rozkoš. Někde partner přirážet nemusí, pokud nechce, jinde prostě a jednoduše nemůže. Hurá! Ať žije pestrý sex!

Ale nebojte se, ani muži tu nejsou ochuzeni o praktické návody. Třeba takový ženský bod G. Kámásútra nediskutuje, jestli takový bod existuje nebo ne. Bere ho jako samozřejmost. A také všem zájemcům dopodrobna popíše, kde se nachází a jak ho co nejlépe dráždit. A kdyby to nestačilo, popisuje ještě spoustu dalších ženských erotogenních zón, jejichž správně dráždění způsobí jejich majitelkám doslova ráj na zemi. Kámásútra zdůrazňuje i důležitost vzájemného mazlení, a to nejen před, ale i po sexu! Z mého pohledu by měla být četba Kámásútry u mužů povinná.

A koneckonců, proč ne? Neláká vás zkusit to jako staří Indové? Sice je trochu divné před samotným aktem něco číst, ale když je ta četba tak úžasně smyslná a můžete se při ní i něco naučit? Tak s chutí do toho. Nazujte si boty a upalujte do nejbližšího knihkupectví (zapomeňte na internet, přes něj to trvá dlouho) a kupte jeden pěkný kousek. Vyhněte se kapesnímu vydání - tohle chce pořádnou bibli! Pokud máte strach, že se vám prodavačky budou smát, napochodujte do obchodu třeba s maskou Darth Vadera - ale pozor, ať vás nepovažují za lupiče!

A když knížku donesete domů, zapalte na stole svíčku a pozvěte partnera/partnerku k romantickému čtení. A pak mi třeba můžete pod článek napsat, jak to dopadlo!

18.10.2010
Autor: Janis
Hodnocení: 223 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 109
Zobrazeno: 19184x

Co si o tom myslíte?

# kkk: (18.10.2010 14:13:19) Reagovat

Mnoho z tych poloh si vyzaduje zenu a muza stihlej postavy.
V podstate kazdy cm telesneho tuku zmensuje prienik do vaginy.
Ono to nemusi byt ani tukom, prosto niektore zeny maju vacsi zadok ci stehna zo sportu alebo genetickej predispozicie.

Teda to aby nam narastol dlhsi penis.
Co mi pripomina, ze by si mohol napisat pokracovanie clanku o jeho zvacseni.

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.