• facebook
  • twitter
  • rss

Jak se zdokonalit

Líbání

Polibek není jen výrazem lásky k partnerovi, ale i základní, neopominutelnou součástí pohlavního vzrušení.
Rty, jazyk, dásně a vnitřek úst představují silně erotogenní zóny. Polibky na ústa mohou mít různou povahu, od škádlivě letmých doteků po polibky posedle vášnivé, dlouhé a bloudivé. Hluboké, pronikavé polibky dokážou být stejně erotické jako sám sexuální styk. Dvojice, které spolu žijí už dlouhou dobu, obvykle líbání na francouzský způsob zanedbávají, zapomínají, jak výmluvným a mocným výrazem touhy dokáže být.
Polibky rozsévané po těle, to je milostný akt pro pokožku. Snažte se při milování nepřerušovat kontakt úst s partnerčinou kůží, pokrývejte celé její tělo kousek po kousíčku drobnými něžnými doteky rtů i dlouhými, lízavými polibky. Zaměřte se na zdánlivě méně erotické oblasti, jako jsou boky či kolenní jamky, stejně jako na partie zjevně vzrušivé, jako ňadra a genitálie.

Doteky

Dotýkat se a být dotýkán, to je podstatná a slastně smyslná součást milování. Budete-li partnerovi laskat každé místečko kůže, bude Vám odměnou hluboký erotický požitek.
Bříška prstů obsahují velké množství nervových zakončení a jsou nesmírně citlivá. Probádejte jimi partnerovo tělo a odhalujte přitom nové erotogenní zóny. Nechte se partnerem vést k místům a způsobům laskání, jaké jsou mu nejpříjemnější.
K dotýkání neslouží jen prsty. Laskejte, třete a šimrejte partnera svými rty, genitáliemi, vlasy či chodidly. Žena ať milence dráždí ňadrem pohupujícím se nad jeho tělem a lehce se mu otírajícím o pokožku.

Jazyk

Jazyk je vysoce citlivý orgán. Nejenže se jím můžete partnera dotýkat a stupňovat jeho vzrušení, ale také vnímat jeho chuť.
S rozmyslem a zvolna klouzejte od jedné části partnerova těla k druhé a lízejte je dlouhými protáhlými tahy po způsobu koček od čela až k prstům u nohou, nejprve po stranách, pak po zadní a přední části těla. Nakonec se důkladně věnujte genitálu a uveďte ho do stavu plného vzrušení.
Na doteky Vaším jazykem bude citlivě reagovat jemná pokožka na vnitřní straně stehen, paží a loktů, na zápěstích a v kolenní jamce.

Svlékání

Dodejte svému milování eroticky škádlivý nádech tím, že se budete před partnerem sugestivně svlékat. Případně nechte partnera, ať Vás svléká on.
Střídejte se, jednou svlékejte Vy partnera, pak ať zase svléká on Vás, vychutnejte požitek ze střídání aktivní a pasivní role. Když se budete svlékat sami, zvyšujte požitek tím, že nejprve budete hledět stranou a předstírat, že partner není na blízku a pak jeho očím svou nahotu okázale vystavte. Vyzkoušejte erotické prádélko, chvějivé světlo svíček a eroticky vzrušivou hudbu.
Když budete svlékat partnerku, dělejte to zvolna a lenivě, při každém odloženém kusu oděvu ji laskejte a hlaďte. Šaty nechávejte ležet tam, kam padnou, a věnujte se partnerčině slasti.

Masturbace

Masturbace není pouze příjemná činnost, je to také nejlepší způsob, jak odhalit své reakce na milostné dráždění. Řekněte si navzájem, co se Vám líbí, abyste si vzájemně prohloubili požitky.
Propátrejte zrakem i dotyky rukou své přirození a objevte tak erotický potenciál svého těla. Ženy si mohou pohled usnadnit tím, že si vezmou na pomoc zrcadlo.
Zavřete oči, oddejte se sexuálním fantaziím a stoupejte vzhůru k orgasmu. Uvolněte zábrany, nesnažte se ovládat ani svůj dech, ani náruživost svých vzdechů.
Masturbace u ženy: Většina žen se přivádí k orgasmu drážděním špičkou prstu klitoris, nebo dlaní masíruje celou stydkou oblast.
Masturbace u muže: Až se budete dotýkat šourku a varlat, mnout si penis a laskat vysoce citlivý žalud, experimentujte s různými druhy úchopů, sevření a pohybů, s jejich rychlostí i rytmem. V rytmu pohybů se zvedejte a klesejte v bocích.
Vzájemná masturbace - On Jí: Laskejte partnerce poševní vchod a stydké pysky, teprve poté ji začněte jemně masírovat klitoris. Až se bude blížit k orgasmu, mírně zvyšujte tempo a tlak. Nechte se přitom vést partnerčinou rukou. Stupňujte její prožitky, hlaďte a laskejte ji po celém těle a drážděte další její erotogenní zóny, jako ňadra a prsní bradavky. Posadíte-li se jí za záda, budete moci dokonaleji napodobit její oblíbené laskající doteky.
Vzájemná masturbace - Ona Jemu: Hlaďte a laskejte partnerova varlata a jeho anální oblast, pak mu masírujte penis, pevně ho obemkněte dlaní a provádějte rytmické pohyby. Až bude jeho vzrušení narůstat, stimulujte i žalud a uzdičku.Dejte si na čas, použijte vonných olejů, vychutnávejte své pocity a oddejte se fantaziím.
Vzájemná masturbace až k samotnému vyvrcholení je nádherně uspokojující součástí pohlavního styku, případně jeho alternativou. Je to " bezpečný sex ", a jelikož při masturbaci můžete snadněji řídit partnerovy či partnerčiny reakce, naučíte se, co partnera nejúčinněji vzrušuje, i které z jeho reakcí nejvíce stimulují Vás. Zapojte svou fantazii, zkuste jako vzrušující pomůcky využít vibrátoru nebo jemné tříště ze sprchy.

Orgasmus

Sexuální reakce jsou u obou pohlaví odlišné. Než dospěje k vyvrcholení ona, uplyne delší čas, než potřebuje on, zato může partnerka snadněji dosahovat několikanásobných orgasmů. On většinou směřuje k vrcholu rychleji, nevyhnutněji a s menšími nároky na stimulaci.
Orgasmus u ženy - Kromě laskání partnerky po celém těle by se měl muž zvláště zaměřit na ženiny stydké pysky a klitoris a stupňovat dráždění v pravidelném rytmu. Když se žena vzruší, vagína se jí protáhne a zvlhne a stydké pysky se rozevřou, ňadra se jí nalijí a bradavky vztyčí. Pokračujícím drážděním se sexuální napětí prohlubuje, až se nakonec vybije ve sledu slastných stahů.
Orgasmus u muže - Jakmile se muž vzruší, začne mu do penisu proudit krev, která v něm zůstává uvězněna, a způsobuje tak, že penis ztvrdne a vztyčí se. Když muž vstoupí do partnerky a začne přirážet, jeho sexuální napětí prudce stoupá. Vybíjí se sledem stahů svalstva umístěného v penisu a v blízké oblasti, při nichž dochází k výronu semene.

Koupel a prchování

Ať už se budete navzájem mydlit ve sprše, nebo se pomilujete ve vaně, bude to nejslastnější a nejsmyslnější očista, jakou jste zažili.
Vztlak vody umožní, abyste v napuštěné vaně neumdlévali při náročnějších milostných polohách, jelikož zmírňuje namáhání kloubů i svalstva.
Milování ve sprše bývá velice vzrušující, vyžaduje však sílu a sebeovládání. Nejprve si vzájemně našamponujte vlasy, pak nechte ruce bloudit po partnerově těle . . .
Milujte se po koupeli či sprchování, když je koupelna ještě zamlžená párou stoupající z horké vany a Vy jste dosud oba mokří a Vaše těla hladká a klouzavá.
Vychutnejte erotickou dráždivost jídla servírovaného na holém těle - co nedokážete slízat, můžete smýt. Nádherné záchvěvy slasti vyvolají kostky ledu zvolna tající na kůži.

Masáž

Masáž je krásnou předehrou k milování i jeho slastným prodloužením. Její svůdné účinky nezůstanou bez odezvy u žádné partie těla.
V pokoji, kde je příjemně teplo a kde je klid, laskejte partnerovo tělo a dotýkejte se ho, navodíte tak slastné vzrušení i smyslné uvolnění. Experimentujte s látkami rozličné struktury - natáhněte si rukavice z kožešin, laskejte partnerovu pokožku peřím, hedvábnými šátky či sametem. Kůži zvláčněte pudrem, aby byla příjemně suchá a jemná, nebo použijte vonné oleje, aby byly pocity klouzavě lehké.
Drážděte partnera ke vzrušení tím, že se při masáži budete záměrně vyhýbat oblasti genitálií. Začněte u prstů u nohou, pomalu pak jemnými, leč pevnými krouživými pohyby prstů postupujte k nártu, kotníku, lýtku, kolenní jamce a k vnitřní straně stehen. Aniž byste přerušili dotek, přeneste pozornost k horní části těla a postupujte dolů, masírujte ramena a paže, břicho i záda.

Kde se milovat

Sex se nemá omezovat pouze na ložnici. Volba různých míst i denní doby k milování dokáže vystupňovat vzrušení a navodit pocit dobrodružství.
Prožít milostný večer, zejména za mrazivého počasí, lenivým sváděním partnera před planoucím krbem, je jedním z vysoce romantických způsobů, jak mu vyjádřit svou lásku a náklonnost. Prostředí ještě zútulní tlumená světla a topení zapnuté na nejvyšší výkon.

Komunikace

Většího uspokojení z milostného života dosáhnete, budete-li s partnerem upřímně a otevřeně hovořit o svých tužbách i pocitech.
Klíčovým prvkem milostného vztahu je důvěra, dá Vám možnost uvolnit se a zbavit se zábran. Budete-li s partnerem hovořit a nebudete-li se strachovat přijít s novými nápady, zamezíte tomu, aby Váš pohlavní život sklouzl do vyjetých, rutinních kolejí.
Sdělování beze slov, například pomocí gest a řeči těla, je rovněž důležité - povedete-li partnerovy ruce, bude to mít týž účinek, jako vyjádříte-li své přání slovy. Kradmým pohlazením v restauraci nebo dlouhým toužebným pohledem na večírku vytvoříte milostné napětí, které pak můžete po návratu domů uspokojit.

18.5.2006

Hodnocení: 212 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 103
Zobrazeno: 13744x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.