• facebook
  • twitter
  • rss

Intimní tetování

Slovo tetování pochází z tahitského výrazu tatau. Zvyk tetování je rozšířený téměř u všech národů a spočívá ve zdobení lidské kůže symboly, motivy nebo ornamenty. Tzv.symbolické tetování je tvořeno zářezy, nebo body, které se spojí ve výkres. Tetování má u národů s málo rozvinutou kulturou účel okrasný, protože tetování pokrývá časti těla, které nejsou zakryty oděvem. Tetování se u mnohých národů stalo důležitým náboženským a společenským obřadem, který provádějí kněží na mládeži dosahující pohlavní dospělosti za obřadů krutých, v nichž má mládež podat důkaz své zdatnosti a otužilosti. Tetování je poté známkou mužnosti a schopnosti k manželství, různý způsob tetování označuje rodovou příslušnost, slouží k označení společenských tříd, případně znak náčelníkův, nebo odznak za zdatnost válečnou.

V dnešní době je tetování spíše pro okrasu a vlastní potěšení, než jako důkaz síly, dospělosti, nebo čehokoliv jiného.

Pro tetování si můžete zvolit jakýkoliv kus kůže na těle a jak velký chcete. Záleží jen na tom jak moc chcete, nebo jste ochotni trpět při obřadu samotném.

Obecně nejhorší místa pro tetování jsou vystouplé kosti, jemná kůže, uzliny a šlachy. (Například: třísla, biceps zespodu, přes páteř a podobně) Naopak nejlepší jsou místa s velkým množstvím svaloviny a to zejména z vnější strany těla. (Například: rameno, lýtko, předloktí a další.)

Jak již bylo napsáno, tetování v dnešní době je většinou pro potěchu oka a má působit jako ozdoba těla pro okolí, v intimních partiích pak pro potěchu partnerova oka.

Podívejte se do naší galerie intimních tetování a případně se pochlubte tím vaším!

K článku je připojena galerie

 Obrázek z galerie Obrázek z galerie Obrázek z galerie
5.10.2008

Hodnocení: 214 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 134
Zobrazeno: 18622x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.