• facebook
  • twitter
  • rss

Fantazie

Díky představivosti si můžeme užívat života na který ve skutečném životě nemůžeme dosáhnout ani v případě maximální úspěšnosti. Finanční prostředky dokáží zajistit mnoho, ale přesto je zde spousta komplikací, které lze bezproblémově vyřešit pouze v naší fantazii. U sexuální fantazie to platí dvojnásob. Žádná odpovědnost, žádný odpor, prostě jen to co vás zrovna napadne. Nemůže vás omezit náboženství, prostor, ani reálné hranice (to už skoro vypadá na Matrix). Ano skutečně je to tak naše fantazie je neomezená a pokud si budete představovat například, že souložíte s Monikou Lewinskou, rozhodně se do problémů se zákony nedostanete.

S fantazií jdou ruku v ruce i sny, ovšem s tím rozdílem, že sny velmi špatně podřizujeme vnitřní cenzuře. A proto mnoho z nás se občas diví, co je schopný ve snu provádět a jaké jsou možná jeho tajné sny o kterých ani neví.

Téměř každý využívá fantazie například při masturbaci a někteří i při sexu s partnerem si představují někoho jiného. Tyto představy většinou pomáhají k dosažení většího vzrušení nebo dokonce orgasmu. Bohužel to má i nevýhodu a to, že pokud se soustředíte na vlastní představy, tak většinou nejste schopni vnímat slastné okamžiky, které zrovna prožíváte v plném rozsahu, což je pro vás velká škoda, protože o mnoho přicházíte.

K souhře momentálních prožitků a souhře fantazie se lze přiblížit, pokud budete s partnerem mluvit o tom co chcete aby vám dělal a co by jste chtěli vyzkoušet. Ovšem říct partnerovi, aby se změnil v Brada Pitta, nebo po partnerce chtít aby se změnila v Naomi Campbell je trochu zbytečné…

Soustřeďte se s partnerem na prožitky a pomalu postupujte při realizaci věcí z vaší fantazie. Nemyslete na nic jiného jen na to, co právě prožíváte.

Pokud si absolutně důvěřujete a sdělujete si co je váš sen a co by jste chtěli prožít, pak jste schopni dosahovat neuvěřitelných zážitků. Ale pozor, pokud si nejste jisti partnerovým porozuměním, tak vám to může i velmi ublížit. Například pokud partnerovi sdělíte vaše tajné sny jak si užíváte s kolegou, nebo kolegyní a ten není schopný uvěřit tomu, že tyto sny jsou pouze ve vaší představě a nehodláte je uskutečnit, tak to může váš sexuální život na nějaký čas dost ochladit.

Mnoho lidí vzrušuje představa dominance nad jeho partnerem, nebo naopak submisivita. Pasivní partner se vzdává odpovědnosti a užívá si plně slastných chvil, zatímco aktivní partner bere veškeré dění na sebe, což ho do jisté míry může rozptylovat a omezovat. Představují si jak jsou plácáni, nebo mláceni, případně svazováni. Proč? Asi to má co dočinění s podmíněným reflexem z dětství, kdy rodiče plácnou dítě přes zadek aby si nehrálo s přirozením, protože je to špatné. Toto plácání jim připomíná, že dělají něco špatného a zakázaného, což je vzrušuje.

13.9.2002

Hodnocení: 132 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 51
Zobrazeno: 6062x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.