• facebook
  • twitter
  • rss

Erotické SMS

Erotické SMS

Jen asi málo kdo v dnešní době neví co je mobilní telefon a SMS. V dobách kdy naši milovaní operátoři byli tak štědří a nechali nás z internetu posílat SMS zdarma kolovaly tisíce vtipných textů, říkanek a podobně. Dnes kdy těm ... zaplatíte nehorázné poplatky za internet, můžete ještě zalepit i SMS, kterou z něj posíláte.

Ovšem blbosti a vtipy nebylo to jediné co internetem kolovalo. Byla to spousta vyznání lásky ať již anonymní, nebo podepsaná, vulgární či romantická. Bohužel v dnešní době to trochu ustalo, ale přesto všechno každá třetí SMS je sexuálního charakteru.

Jako každá komunikace mezi mužem a ženou ani SMS není výjimkou. Začíná opatrně, postupně přibývají nevinné narážky, které se časem mění v erotické a v okamžiku kdy oba komunikující zjistí, že ten druhý je svolný k takovéto komunikaci a že ho vlastně sex baví jako každého jiného se to zvrhne do úplně jiné roviny. Začnete se svěřovat se svými představami a přáními. Začnete psát milostné vyznání a „nemravné“ návrhy a z nevinné komunikace mezi dvěma osobami najednou vznikne jakýsi milostný písemný vztah, ze kterého se časem může stát i skutečnost.

Erotické SMS jsou někdy velmi příjemným a neobvyklým zpestřením vašeho sexuálního života, ale zároveň mohou být i velkým nepřítelem. Do takové SMS je většina lidí schopna napsat věci, které by normálně neřekla a pokud komunikujete tímto způsobem hodně často, může se stát, že si nakonec s partnerem nebudete mít bez telefonu co říct.

Nebojte se tento způsob komunikace vyzkoušet a pište i ty vaše nejtajnější přání, včetně míst kde by jste je chtěli realizovat. Popisujte vaše momentální pocity a touhy, to jak jste svlečeni a kde se hladíte atd.. Oproti placeným erotickým linkám je to mnohem opravdovější, protože víte s kým si skutečně píšete a je reálná šance na uskutečnění vašich snů.

Jedno varování nakonec.
Zkontrolujte si zda odesíláte na správné číslo raději dvakrát! Pokud pošlete takovou erotickou SMS přítelkyni které jste to vlastně vůbec poslat nechtěl, čekají vás dlouhé hodiny vysvětlování!

8.10.2005

Hodnocení: 291 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 139
Zobrazeno: 76280x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.