• facebook
  • twitter
  • rss

Erotická koupel

Voda sama o sobě je super. Mnoho lidí říká, že je to tekutina života (jiní to říkají o pivu, ale zkuste se večer osprchovat pivem a jit spát ;-) ) a jistě nejsou daleko od pravdy. Studená a vlažná voda osvěží, teplá a horká voda uvolní a vařící Vás opaří, ale o té dneska řeč nebude. Dnes bude řeč o té horké voňavé uvolňující koupeli s Vaším milovaným protějškem.

Lidské tělo je z 80% voda a na planetě Zemi je jí téměř také tolik, z toho logicky plyne, že žádná jiná věc Vás nedokáže tak uklidnit a uvolnit jako voda.

Voda má blahodárné účinky

Šum vody uklidňuje a povznáší, sklenka vody osvěží a koupel v teplé vodě uvolní svalstvo.
Pokud si tento prožitek dopřejete s partnerem, bude to ta nejlepší milostná předehra.
Podmínkou je dostatečně velká vana. Ideální je malý bazén a lze si představit i rybník, moře a veškeré prostory, kde máte dostatečný prostor na uvolnění.
Ne každý má možnost uvolňovat se ve vířivce a proto zůstaneme u běžné větší vany.
Doporučuji Vám nejdříve sprchu pro očistu těla a teprve následnou koupel, protože cachtat se v prachu a ostatních nečistotách, které se na Vás nachytají určitě není příjemná představa.

Jakou koupel zvolit:

Máte na výběr několik možností.

  • Čistá voda - v případě alergických reakcí například na pěnu atd. (buďte si jisti že čistá jako voda z horského jezera zaručeně nebude)
  • Koupelová pěna – je velice příjemná a diskrétní. Vhodná pro partnery, kteří se znají teprve chvíli a stydí se před sebou, nebo naopak pro oživení lehce zaběhnutého vztahu. Působí silně romanticky. Bohužel nevydrží dost dlouho, takže pokud plánujete hodinovou koupel, buďte si jisti, že za 10 minut pěna opadne.
  • Koupelová sůl – pro partnery kteří se chtějí po těžkém dnu zrehabilitovat. Horká koupel a minerální látky z rozpuštěné soli mají blahodárné a uvolňující účinky nejen na pokožku ale i na svalstvo a napomáhají celkovému uvolnění.
  • Koupelový olej – velmi podobné jako koupelová sůl, ale po koupeli budete mastní jak čerstvě vytažená hranolka. Doporučuji drobné místní masáže. (např. nohou)
  • Ostatní – jako bahenní koupel a zábaly z mořských řas. Hodil jsem je do jednoho pytle protože to už je opravdu taková specialita, kterou si doma téměř nikdo nemůže dovolit…

Je jedno jakou koupel zvolíte, ale nemíchejte je dohromady!

Ovšem s čím koupel můžete zkombinovat a velice vám to doporučuji je "vířivka".

K dobré koupeli patří samozřejmě tichá pomalá hudba, vonné oleje nebo svíčky, dobré jídlo a pití.

Společná koupel je vynikajícím způsobem, jak se před milováním uvolnit, ale koupelí to nekončí!! Protože po ní následuje odchod z vany a pokud zvolíte silnou a hebkou osušku, a společně se otřete, uděláte další krůček v romantickém večeru.

17.10.2006

Hodnocení: 262 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 143
Zobrazeno: 15507x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.