• facebook
  • twitter
  • rss

Elektrický proud

Opět tu pro Vás mám jednu speciální a velmi individuální techniku.
Jedná se o sex tzv. "pod proudem".
Tuto techniku nemohu doporučit kardiakum, lidem jež mají alergické, nebo epileptické reakce na elektrický proud a všem, jež se bojí.

Pro Vás ostatní tu mám onu techniku:

Pomůcky:

  • Baterie 9V - jedná se o baterii, která je zdrojem napětí 9V. Toto napětí norma označila za bezpečné, tzn. že by nikoho nemělo zabít :-) (ani ty nejcitlivější lidi na el. proud)
  • 2 si metrové kousky vodiče - prostě 2 kousky drátu nejlépe měděné dostatečně tenké, ale ne zase tak aby se velmi lehce přetrhly.
  • pár kapek vody - případně vodivého gelu pro lepší kontakt pokožky s drátkem

Postup:

Dále následuje přivázání jednoho drátku na jeden pól baterie, druhý z drátků na druhý pól baterie.
Je lepší mít drátky izolované po celé délce, akorát konce oholené, aby Vám náhodný dotek drátků o sebe nezpůsobil zkrat na baterii a při delším doteku její znehodnocení.
Nyní máme baterii a k jejím pólům připojené 2 drátky.
Druhý konec baterie je potřeba oholit o trochu více, protože jeden drátek „připojíte“ na partnerku a druhý drátek na sebe. Jak jej připojíte je celkem jedno, lze to provést například za palec u nohy, nebo ruky, ale snažte se drátek s tělem spojit co nejblíže přirození. Pro lepší kontakt místo spoje navlhčete.

Nyní je vše připraveno a můžete se pustit do sexu.
Tím, že spojíte penis s pochvou v dosti vlhkém prostředí pochvy, vznikne pomyslný zkrat, což by Vám oběma mělo způsobovat rozkoš.
Jistě si každý již zkusil líznout 9V baterie a dostal do jazyka pořádnou ránu, tady se jedná o něco podobného, jen intenzita výboje je mnohokrát menší a málokomu se podaří jí vůbec zaznamenat, takže velkého třesku se bát nemusíte, až se připojíte k partnerce, protože to nejspíš ani neucítíte.
Účelem této techniky je, že nepatrný proud který vámi prochází zintenzivňuje styk penisu s pochvou a tím Vám způsobuje větší rozkoš.
Pro ty jimž by se toto napětí 9V zdálo málo, mohou sehnat jiný zdroj a napětí si přidat, ovšem nikdy nepřesáhněte 50V a nikdy nezkoušejte připojit se rovnou na 50V!! (autobaterie není vhodný zdroj...)

Bezpečné napětí je napětí takové velikosti, které nemůže při dotyku způsobit úraz (ani druhotný) norma ČSN 332000-4-41 stanovila hranici tohoto napětí do 50V

Zkoušení této metody je na vlastní nebezpečí a autor stránek nenese žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví.


K tomuto článku jsem dostal zajímavý komentář a proto Vám ho sem vložím.
Děkuji a pište dál :-)

Nejsem lékař, ale elektrotechnik a fanda radostí pozemských nebo možná nadpozemských. Ale stejnosměrný proud doporučený k hrátkám je nebezpečný i jiným vlivem než tepelným popálením k čemuž při jmenovaném napětí 9V skutečně nemůže dojít, ALE jedná se o galvanický rozklad s vývinem plynů (patrný přivedením vodičů stejnosměrného napětí do slané vody). Krátkodobé působení rozkladu krve a tělních tekutin vlivem napětí patrně nezanechá stopy, ale dlouhodobé již od desítek minut může mít zejména na sliznicích nedobré následky. K uvedeným hrátkám bych doporučil výhradně profesionální techniku, která pravděpodobně? užívá pulsní proudy garantovaných velikostí a nepochybně dosahuje i vyšších dráždivých účinků. S pozdravem třebas elektrotechnik Z

2.9.2003

Hodnocení: 129 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 48
Zobrazeno: 8293x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.