• facebook
  • twitter
  • rss

Chodidla? Silná erotogenní zóna?

Chodidla? Silná erotogenní zóna?

Ano skutečně chodidla jsou silnou erotogenní zónou. Tato věc je dlouho známá, ale často zapomenutá a nebo velmi zanedbávaná!

Chodidla jsou na tom podobně třeba jako uši. Je zde mnoho nervových zakončení. Chodidlo jich obsahuje dokonce sedm a půl tisíce! Proto se v dřívějších kulturách velmi dbalo o chodidla a říkalo se že chodidlo je obrazem těla.

Dnešní novodobí šamani (lidé co umí chodit po žhavých uhlících rozbitém skle apod..) tvrdí, že to dokáže každý a že to je jediný a spolehlivý způsob, který skutečně odhalí vaše současné i skryté choroby. A to díky tomu, že i když přejdete pás žhavého uhlí byť sebedelší, nebo kolikrát chcete, puchýře které se vám udělají se vždy udělají na stejném místě a z toho si můžete vyčíst čím trpíte.

Každý bod na chodidle reprezentuje nějakou část, nebo orgán (samozřejmě sem patří i pohlavní orgány). Proto stačí nalézt to pravé místo a správně ho masírovat. Některé partnerky se pouze touto masáží dokáží dostat skoro až k samotnému orgasmu.

Masáž chodidel je velice příjemná věc a je to skvělá předehra. Ovšem je potřeba dbát na důkladnou hygienu! Vždy masírujte chodidlo celé (po částech) a až po nějaké době přejděte k bodům na chodidle, které dokáží vaší partnerku (partnera) rozpálit. Ty správné body by si měl každý nalézt sám, ale aby jste nehledali jehlu v kupce sena, poradím vám na jaká místa se zaměřit.

Pohlavní orgány mají nervové zakončení na vnější straně nohy v oblasti pod kotníkem. Toto místo jemně stlačujte a kroužete kolem kotníku a směrem vzhůru. Přejíždějte prsty v obou směrech od prstů až k patě a nazpět. Doporučuji masáž jednotlivých bříšek prstů a chodidel pod bříšky. Jemné poklepávání, a hnětení spojené s hlazením je ideální kombinace. Další průzkum už nechám na vás.

Pro lechtivé lidi (většinu) doporučuji vyvarovat se lehounkého přejíždění po noze konečky prstů, ale naopak co největším možným povrchem přejířdět a vyvynout větší tlak.

22.11.2006

Hodnocení: 172 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 155
Zobrazeno: 12416x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.