• facebook
  • twitter
  • rss

Anální sex

Především bych zde chtěl zdůraznit, že za anální sex není považováno pouze vsunutí penisu do análního otvoru, ale i jeho hlazení, olizování, dráždění a třeba o vsunutí prstů, nebo nějaké erotické pomůcky.
Všeobecně panuje názor, který to považuje za něco špatného a do jisté míry to může být i způsobeno například zvěstmi z věznic, kde zlí černoši s obrovským přirozením znásilňují mladé a slabé nově příchozí, ale hlavní podíl na tom mají moralisté, kteří to odsuzují a říkají, že je to hřích a podobně. Ale tito lidé mají stejný názor i na onanii a orální sex, takže jejich názory by jsme se asi neměli řídit.
Přitom o pár století nazpět, například ve starém Římě to bylo považováno za zcela normální a dokonce i žádoucí a to nejen s příslušníky opačného pohlaví.

V dnešní době bych lidi rozdělil do 4 skupin:

  • Ti co to nikdy nezkusili - to jsou lidé převážně staršího věku, nebo lidé nábožensky založení (tím nechci říct, že pobožní nebo starší lidé tyto praktiky neprovozují), nebo jen lidé, kteří už nechtějí zkoušet nic nového. (ti na tuto stránku asi nikdy nenarazí, takže asi ani nikoho nenaštvu ;-))
  • Ti co to nikdy nezkusili, ale chtěli by - pokud se řadíte do této skupiny, někoho si najděte a vyzkoušejte to, nejlepší to bude s partnerem, kterého dobře znáte a věříte mu. Nezačínejte rovnou análním stykem, ale vyzkoušejte nejdříve pouhé dráždění, pak postupně prsty a až poté samotný penis.
  • Ti co to zkusili, ale neuchvátilo je to - sem do té skupiny bych zařadil všechny co to již zkusili a nepatří do poslední skupiny, považují to za něco jako pít vodu (bez chuti a zápachu), asi by sem nepatřili ti již na začátku zmínění znásilnění od toho zlého černocha.
  • A ti co to mají rádi - ne vždy je na to nálada, ale mají to rádi při orálním sexu a při vzájemné masturbaci, nebo jako pěkné zakončení sexuálních hrátek atd..

Nakonec malé doporučení.

Použijte lubrikační gel. Dostatek lubrikačního gelu! Dejte si pozor na ostré předměty, nebo například nehty. Kůžička je v těchto oblastech velmi jemná a poranění vzniká lehce a je velmi nepříjemné.

5.8.2004

Hodnocení: 245 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 102
Zobrazeno: 26106x

Co si o tom myslíte?

# LHU: (07.06.2012 12:13:38) Reagovat

Anální sex mě velice vzrušuje, ale co dělat, když pokaždé neskutečně bolí? Poraďte, co děláme špatně, když používáme dostatek lubrikantu atd, když provozujeme polohu na koníčka a přítel pohybuje prstem/prsty uvnitř análního otvoru, tak je mi to velice příjemné a nebolí.

# SeS: (11.07.2014 00:04:45) Reagovat

Zadeček mám také velmi rád a ve svých letech (45) jsem už prošel několika zkušenostmi s různými partnerkami. Doufám, že Vám následujících několik poznámek pomůže.
1/ S mou dřívější partnerkou jsem zažíval pravidelně podobný problém, provázel prakticky každý náš pokus. Nakonec se mi podařilo najít příčinu - nechuť na straně partnerky a nedostatek vzrušení, což vedlo k tomu, že prstík byl ok, ale cokoliv většího už způsobovalo bolest a následné obavy při dalším pokusu. A to byl i důvod navyšování nechuti k dalším pokusům.
Na začátku však byla první zkušenost, k níž došlo více méně omylem - v silném vzrušení došlo při velmi vášnivém milování k záměně dírek... Průnik byl rychlý, nechtěný a hlavně - bolestivý. Ta vzpomínka už asi nikdy nezmizela, ač jsem se snažil být v budoucnu jemný a nespěchat.
2/ Chuť na zadeček i patřičné vzrušení by měly být oboustranné, doporučuji ale pánské části aktérů projevy vzrušení trošku ovládat a nepokoušet se o uspěchaný průnik do zadečku. Výsledek bývá často bolestivý a opět - do dalšího pokusu se jde s vědomím možné bolesti.
3/ Za vůbec nejdůležitější považuji důkladnou přípravu, obzvlášť pokud to jde tak ztuha.
Osvědčilo se mi se zadečkem a jeho intenzívnějším drážděním počkat až na moment, kdy se vaše milování dostane trochu do obrátek. Samozřejmě není důvod do té chvíle zadeček ignorovat, naopak - lehké hlazení, jemné dotyky prsty, rty, penisem, jazykem - každý takový náznak, kam že se chcete časem podívat, pomáhá. A navíc podle reakcí partnerky můžete poznat, zda už můžete pokročit dál, nebo je laskání a jemné dráždění pro dnešek konečnou metou. NIKDY nepokračujte dál, pokud to partnerka opravdu nechce
4/ Dalším krokem je pak prst, lehce vrtět, pomalu vsouvat a partnerce pomůže, pokud nespěcháte a ona zadeček (svěrače) občas stáhne a povolí. S každým povolením jakoby se dírka uvolnila a zvětšila, lépé přijímá další postup.
Až když máte oboustranný pocit, že to jde volně, je na řadě penis.
5/ Většina lidí používá polohu zezadu, ale já bych vám pro snadnější překonání problémů doporučil polohu partnerky na boku,mírně skrčené nohy, partner v kleče pak má možnost pomalu pronikat do zadečku, který není tak napnutý. Zároveň může pohodlně dráždit partnerku na klitorisu, poševní dráždění nebo dokonce pokus o hlubší dráždění na g-bodu bych pro začátek určitě nedoporučoval.
Výhodnou polohou je i klasika - partnerka na zádech, mírně skrčené nohy nebo podobné varianty.
Výhodou obou poloh je pak i možnost vnímat výraz partnerky, možnost komunikovat a reagovat.

Snad jsem vám pomohl. Přeji krásné okamžiky s oboustrannou vášní pro anální milování - tak, jak to s radostí prožívám se svou současnou partnerkou.

SeS

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.