• facebook
  • twitter
  • rss

Mohu se zranit při používání vibrátoru?

Otázka

Mohu se zranit při používání vibrátoru?

Krátká odpověď:

Vibrátory jsou naprosto bezpečné stejně jako jakékoliv jiné elektrické zařízení, pokud jej používáte tak, jak je napsáno v návodu.

Detailní odpověď:

S vibrátory poháněnými pomocí baterií je naprosto minimální riziko úrazu elektrickým proudem. Jediné riziko by bylo v případě, že by se baterie nějak mechanicky poškodila a náplň baterie by se vám dostala na pokožku, ale nedovedu si představit situaci při které by se baterie takto poškodily. Používejte vibrátor tak jak je popsáno v návodu a neponořujte jej do vody, pokud vibrátor není vyroben jako vodotěsný.

Pokud má váš vibrátor dálkové ovládání, ujistěte se před použitím, že všechny drátky jsou nepoškozené. V krajním případě by mohlo dojít až k částečnému roztavení vibrátoru.

Při používání dbejte na použití pouze tak daleko jak je vám příjemné. Při neopatrném použití by mohlo dojít až k vnitřnímu poranění vlivem prudkého zasunutí příliš dlouhého vibrátoru a podobně.

Přílišné a časté používání může být také určité riziko, pokožka na a v genitáliích je velice jemná a citlivá a při neopatrném použití a dostatečné lubrikaci by mohlo dojít k poranění. Proto je potřeba použít dostatek lubrikantu a poté vás i 2-3 masturbace denně nemohou nikterak ohrozit.

Některé vibrátory může být (obzvláště jsou-li dostatečně lubrikované) velmi obtížné udržet. Nepoužívejte malé vibrátory bez rozšířené základny k análnímu sexu, mohlo by dojít k zapadnutí a následné hledání není příjemné.

V neposlední řadě, asi největší riziko, které vám od vibrátoru hrozí, je při použití vibrátoru jako obušku. To by skutečně mohlo dosti bolet ;)

4.5.2008

Hodnocení: 183 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 109
Zobrazeno: 7501x