• facebook
  • twitter
  • rss

Návody

Pro muže Sekce pro muže

Rady, tipy & triky pro muže. Návody jak se stát lepším milencem, rady jak lépe uspokojit partnerku, postupy pro zvětšení penisu. Zkrátka toto je sekce pro všechny muže, kteří jsou pozorní, sex je jejich zábava a nemyslí pouze na sebe.

Pro ženy Sekce pro ženy

Nejen muži, ale i ženy by měly být aktivní v partnerském životě. Právě pro ty ženy, které chtějí být aktivní, chtějí v sexu experimentovat, chtějí se něco přiučit a chtějí být lepší milenkou je určena tato sekce.

Pro páry Sekce pro páry

Pro ty kteří si myslí, že jejich individuální dovednosti jsou již naprosto dokonalé zde máme tuto sekci. A vám ostatním rozhodně neuškodí se něco přiučit společnými silami, protože sex ve dvou je vždy větší zábava.

Hrajte si Hrajte si

Asi každý se někdy ocitl ve znuděné společnosti, která by byla ochotná pro trochu té zábavy udělat cokoliv. Hra jako například flaška je známá každému, ale na rozjezd párty to není zrovna to pravé. Zde najdete spousty vhodnějších her.

Erotické pomůcky Erotické hračky

V novodobé záplavě erotických pomůcek je těžké vybrat si tu správnou a někdy ještě těžší přijít na to který záhyb se jak používá. V této sekci se dozvíte vše potřebné k tomu jak si nejlépe vybrat a následně využít všech kvalit.

Ankety a testy Ankety a testy

Anonymní ankety jsou nejlepší cesta k tomu zjistit jak se chovají ostatní páry, nebo jedinci. Pokud si myslíte, že věci které děláte jsou divné, neváhejte a podívejte se na pár anket a možná se budete divit výsledku.

Kamasutra Kamasutra

Kompletní průvodce světem novodobých sexuálních poloh. Stovky různých poloh v různých situacích, které jen život poskytuje. Podrobně vysvětlené postupy, vše pečlivě vysvětleno s klady a zápory a názornou ukázkou.

Otázky a odpovědi Otázky a odpovědi

Velmi oblíbená kategorie otázek a odpovědí. Pokud vás cokoliv zajímá a nevíte si rady, zde můžete zaručeně nalézt tu správnou odpověď na váš problém. Vše je pečlivě tříděno do kategorií pro lepší přehlednost a vaše pohodlí.

Rady a tipy Rady a tipy

V této sekci hledejte zajímavosti, nové objevy a vše co se nevešlo do ostatních kategorií. Je to taková směs zajímavostí a doporučení, které nejsou speciálně zaměřeny pro žádnou skupinu, ale je škoda o nich neinformovat.

Slovník pojmů Slovník pojmů

Odborný slovník pojmů. Trápí vás nějaké slovo a nevíte přesně co znamená? Chcete se například dozvědět co to je felace, nebo klitoris? Na všechny tyto otázky a mnoho dalších naleznete odpověď v našem slovníku pojmů.

Sexy zprávy Sexy zprávy

Co nového se děje ve světě sexu. Přehledně tříděno do kategorií. Nejnovější zajímavé informace, novinky ze světa sexu, zkrátka vše co by vás mohlo zajímat, nebo vše nové co chcete vědět a čekáte na to.