• facebook
  • twitter
  • rss

Zvětšení penisu - 7. Nástavce, extendery

Zvětšení penisu - 7. Nástavce, extendery

Zvětšení penisu pomocí nástavců je nejrychlejší a nejlevnější možností jak docílit zvětšení penisu. Extender pořídíte již od 200 Kč (Například v našem E-shopu).

Funguje to podobně jako kondom. Jedná se v podstatě o návlek na penis, který vám zvětší jak šířku, tak délku. Prostě si koupíte pouze velikost, jakou si přejete, nasadíte na penis a máte vystaráno.

Funguje to tak, že si extender navlečete na penis (podobně jako kondom - srolujete a narolujete), nebo jej prsty roztáhnete, nasadíte na penis a prsty vytáhnete.

Doporučuji penis před nasazením extenderu potřít lehkou vrstvou lubrikantu, lépe se vám bude nasazovat a sundávat.

Výhody:

  • Okamžitý účinek zvětšení - koupíte, nasadíte a máte okamžitě penis klidně jako slon (záleží jak velký extender si koupíte)
  • Levná varianta - oproti jiným metodám celé zvětšení pořídíte už od 200 kč
  • Vyzkoušíte si jaké to je - bez větší námahy si vyzkoušíte jaké to je mít velký penis a možná pochopíte, že zvětšování není to pravé, co potřebujete. Příliš dlouhý penis může být pro partnerku bolestivý. Neustále musíte dávat pozor abyste, nepronikal moc hluboko a nebolelo jí to, stejně tak příliš tlustý penis může být překážkou při prvním sexu, nebo při orálním sexu.
  • Zvýší se vám výdrž - díky stěnám extenderu, které tlumí citlivost penisu zásadně oddálíte ejakulaci a vydržíte opravdu dlouho

Má to ale i své nevýhody:

  • Penis přestane působit na omak pocitem živé kůže, ale v podstatě z něj uděláte dildo z nějakého z dodávaných materiálů.
  • Citlivost penisu se podstatně sníží, protože stěny návleku jsou místy i několik cm a tím mnoho podnětů utlumí. Na druhou stranu pokud máte problém s předčasnou ejakulací, toto vám zaručeně pomůže.
  • Budete muset použít lubrikant, protože silikonové, nebo gelové návleky rychleji zasychají a často přirozená lubrikace pochvy nestačí.
  • Pokud máte penis průměrné velikosti a použijete extender, váš penis může být i o 5 cm větší a při dělání pohybů a poloh, na něž jste zvyklí, může penis vnikat příliš hluboko, což bude pro partnerku nepříjemné.

Extendery se vyrábějí v různých druzích i velikostech. Můžete sehnat ty, které:

 Prodloužení penisu
Prodlužují penis
Rozšíření penisu
Rozšiřují penis
Zvětšení i rozšíření penisu
Kombinované
Zvětšení se stimulátory
S výstupky, vroubky atd.

Dále můžete sehnat dráždivé návleky, které nejenže penis zvětší, ale také mají na sobě různé výstupky, kroužky a vroubky a silněji stimulují ženu.

Rozhodně vám doporučuji si extender vyzkoušet před tím, než se do technik zvětšování pustíte.

Extendery je možné nasadit i na vaše vibrátory a dilda, takže pokud se vám váš vibrátor zdá příliš malý, nebo si jej chcete zvětšovat a zmenšovat dle chuti a potřeby, můžete si zakoupit extender a nasadit jej na váš vibrátor a ušetřit tak za nákup dalšího kusu v jiné velikosti.

26.10.2010
Autor: Longest
Hodnocení: 216 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 85
Zobrazeno: 53792x

Vhodné zboží pro tento článek

Andro penis - zvětšní penisu
Andro penis - zvětšní penisu

4344Kč
ViaMax Desire - 10 tablet
ViaMax Desire - 10 tablet

899Kč
HOT XXL - krém pro muže 50ml
HOT XXL - krém pro muže 50ml

390Kč

Co si o tom myslíte?

# Jindřich: (19.08.2012 14:33:40) Reagovat

Marně sháním vzorek -maxodermu -,abych nekupoval zajíce v pytly. Poradte kde ho seženu.

# radovan: (25.10.2012 19:25:47) Reagovat

maxoderm - nevoní-stará ho nevezme do pusy-nefunkční

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.