• facebook
  • twitter
  • rss

Zvětšení penisu - 6. principy zvětšování

Zatím co metod je skoro nekonečně mnoho, principů je jen pár a na těchto principech jsou založeny všechny metody, které jsem minule nakousl a později o nich budu více a detailněji psát. Je důležité u každé metody znát princip jejího fungování, pomůže vám to ve správném provádění dané metody a zlepší výsledek.

Princip 1 - prokrvení

Jde o to, že čím více krve do penisu dokážete dostat, tím bude větší, takže je potřeba penis pravidelně a hojně zásobovat velkým množstvím krve a on se začne zvětšovat, protože postupem času si na ono množství zvykne jako na normální. Funguje to podobně jako posilování svalů. S cvičením a dobrou stravou vám porostou svaly jako z vody. Pro růst penisu ta strava není až tolik důležitá, ale hlavním faktorem je to cvičení.

Princip 2 - natahování

Opět se jedná o to, udělat co nejvíce prostoru pro princip 1. Natahováním, mačkáním a masáží postupně docílíte uvolnění napětí v penisu a tím také více prostoru pro krev a tím i zvětšení penisu.

Princip 3 - povytažení

Jedná se o uvolnění vazů u kořene penisu a povytažení penisu ven z těla.

Princip 4 - implantáty a nástavce

Jedná se o zvětšení penisu pomocí cizích předmětů, ať již připnutých na povrch penisu, nebo implantovaných dovnitř penisu.

Princip 5 - optické

Lidské oko lze poměrně snadno oklamat, takže za předpokladu dodržování určitých doporučení bude váš penis vypadat o něco větší, i když bude stále stejně velký.

Tím jsem vyčerpal základní principy zvětšování. Jedná se o principy, ze kterých vycházejí všechny metody zvětšování. Příště se již konečně začneme bavit o jednotlivých konkrétních metodách a jejich realizaci.

26.10.2010
Autor: Longest
Hodnocení: 372 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 172
Zobrazeno: 34363x

Vhodné zboží pro tento článek

Penisex krém - 50ml
Penisex krém - 50ml

555Kč
HOT XXL - krém pro muže 50ml
HOT XXL - krém pro muže 50ml

390Kč
ViaMax Desire - 10 tablet
ViaMax Desire - 10 tablet

899Kč

Co si o tom myslíte?

# Fergillio: (01.11.2010 23:05:41) Reagovat

Princip 5 - optické : se dá velice snadno udělat, když si upravíte ochlupení penisu...když ho zkrátíte cca na 5mm a také pomůže vyholení třísel atd. nechte si jen krátké ochlupení vzorně oholené okolo.
Slečna nebo partnerka ocení, že o sebe pečujete a váš penis bude vypadat o pár cm větší -)

# Alloc: (04.11.2010 15:35:03) Reagovat

Souhlas, fakt to funguje :) neni naskodu obcas trochu pristrihnout.

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.