• facebook
  • twitter
  • rss

Zvětšení penisu - 5. Metody

Na otázku proč chcete mít větší penis, navazuje tento článek, protože v závislosti na vaší odpovědi vám doporučíme i metodu.

Existuje několik metod zvětšení. O jednotlivých metodách si napíšeme detailněji dalších článcích, dnes pouze rychlé nahlédnutí.

Smíření

První a nejjednodušší metoda vlastně ani není o zvětšení, ale o tom smířit se se svou velikostí. Pokud máte penis větší než 11cm a jste schopen uspokojit svou partnerku, nemáte důvod nic měnit. Víc než polovina mužů svou partnerku ani nedokáže uspokojit bez ohlednu na velikost penisu. Spoustě mužů se penis ani nepostaví, zatím co vy máte penis průměrné velikosti a navíc máte spokojenou partnerku, tak v čem je problém? Právě nyní je nejvyšší čas se probrat a být spokojen tak jak jste, protože každá zvětšovací metoda může způsobit problémy s erekcí, nebo jiné komplikace, které vám mohou v sexuálním životě spíše uškodit.

Nástavce

Velmi levnou, rychlou a spolehlivou metodou jsou takzvané nástavce, nebo také extendery. Jedná se o návleky na penis, které zvětší jak délku, tak šířku.

Optické zvětšení

Optické zvětšení je to, po čem většina mužů touží. Většině mužů nejde o to, že jej mají skutečně malý, nebo že by s ním měli problémy. Jde jim o to, že by se rádi stali větším borcem a legendou s tím největším "ocasem". Existuje pár dobrých rad, které vám pomohou penis zvětšit, aniž se budete muset dlouhé měsíce trápit s různými cviky. Optické zvětšení je pouze o pár návycích a drobných úpravách, které mají téměř okamžitý účinek.

Prášky

Existuje mnoho druhů prášků na zvětšení penisu, jedná se o tabletky, které působí na prokrvování penisu a dodávají do těla trochu hormonů. Osobně si myslím, že to funguje na bázi lepšího prokrvení penisu, takže se do něj dostane více krve a tím je také penis větší. Osobně nemám vyzkoušeno a myslím si, že možná by to principielně mohlo fungovat v okamžiku největšího růstu penisu tedy okolo 13-15. roku, ale v tomto okamžiku je použití tohoto druhu prášků zakázané. V dospělosti v příliš velký účinek úplně nevěřím.

Mastičky, gely

Podobně jako předchozí metoda. Jedná se o zajištění lepšího prokrvení penisu a tím i větší velikosti.

Posilovací, natahovací

Těchto metod je opravdu mnoho a mají šanci na úspěch, ovšem u každého jinak rychle a účinně. Základem je posilování penisu, jako kteréhokoliv jiného svalu a tím i jeho růst. Později si ukážeme jednotlivé techniky. Výhodou je, že nedojde ke zhoršení erekce, ba naopak mnohdy i jejímu zlepšení.

Povytažení

Zde se jedná o takzvané techniky povytažení penisu z jeho úponů. Toto je technika, která také může nějaký cm přidat a to docela rychle, ale daní je zhoršení erekce.

Chirurgické

To je samozřejmě nejrychlejší metoda skutečného a viditelného zvětšení penisu, bohužel velmi nákladná a bolestivá.


Výše uvedené metody je možné kombinovat a střídat a jejich účinek se trochu zvýší a urychlí, ale nikoliv sečte! Je naivní si myslet, že když zkombinujete 4 metody, kde vám každá přidá 2cm, že výsledek bude +8cm, tak to je hloupost. Často tyto metody fungují na stejném, nebo podobném principu, jen jinak prováděny a tudíž i účinek nebude o moc jiný.

26.10.2010
Autor: Longest
Hodnocení: 240 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 113
Zobrazeno: 32706x

Vhodné zboží pro tento článek

ViaMax Desire - 10 tablet
ViaMax Desire - 10 tablet

899Kč
Penisex krém - 50ml
Penisex krém - 50ml

555Kč
Andro penis - zvětšní penisu
Andro penis - zvětšní penisu

4344Kč

Co si o tom myslíte?

# Futon: (15.06.2011 09:07:36) Reagovat

Penis není sval...

# pavel: (23.06.2015 11:35:25) Reagovat

Dobrý den chtěl byc h se. Zeptat. Je. Mi. 15 let a moje pritelkine je nechci říkat nadrzena ale je to sinonimum. Nu a velikostt mého penisu mne trápí (13.5.cm) a šířka taky :( (1 až 2 cm ) prosim o radu nebo doporuceni nake metody kdy by se růst zvětšil nebo urychlil růst připadá mi divné. Vjeset si na penis závaží a proto se ptám na nakou normální metodu která nedá takovou makacku a nemusel bych brát prášky aj.
Dopředu děkuji za odpověď.

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.