• facebook
  • twitter
  • rss

Žít a nechat žít

Za tento článek pravděpodobně sklidím velkou kritiku a budu nařčen za šovinistické prase. Zejména pak od feministicky založené části žen. Nicméně, každý se může vyjádřit a pokud máte názor jiný a nebudete se bát mi jej zaslat, rád jej zde zveřejním.

Rád bych na začátku řekl, že tímto stylem uvažuje mnoho mužů, i když nesprávně, a proto bych je před tím chtěl varovat. Není to pouze z mé hlavy, ale znám takových lidí ze svého okolí více.

Již mnohokrát jsem zaslechl z úst žen bez partnera větu: "Potřebuju si najít nějakého chlapa a rychle si ho převychovat k obrazu svému."

V okamžiku kdy si tato žena chlapa najde, z počátku na to jde ze zálohy a nenápadně, ale po nějakém čase zcela nestydatě a pomocí nátlaku přímo na věc.

Tímto úvodem se dostávám k hlavní myšlence. Většina mužů pokud se dostanou pod tento tlak, to začnou řešit útěky z domova. Než poslouchat věčné výčitky a věci co nepovažují za důležité, jdou raději s kamarády na fotbal, poté do hospody a podobně.

Znáte ten pocit kdy přijdete domů, chcete mít pohodový večer a mezi dveřmi dostanete spršku výčitek a požadavků? Váš večer je v troskách a pomyslíte si, že to nemáte za potřebí.

Zavoláte kamarádovi a jdete na pivo. Co vás k tomu vlastně vede? Vnitřní pocit, že když jí necháte doma samotnou ona pochopí, že sama doma být nechce a příště vám dá pokoj?

Realita je taková že ona to NIKDY nepochopí a navíc vám začne vyčítat tyto úniky. A vy to budete řešit dalšími a dalšími úniky. Ano muži tak skutečně uvažují.

Jelikož nějaký čas žijí s ženou, kterou mají rádi a navíc jsou tak trochu naivní a stále čekají změnu tak raději znovu uniknou pod záminkou její změny.

Realita je taková, že nejjednodušší místo kam uniknout je hospoda. Domů se vrátíte pod vlivem a těch pár řečí než usnete zvládnete. A tak jde den za dnem a po pár letech zjistíte, že to nebyla ta správná cesta. Je z vás alkoholik máte prochlastané zdraví i mozek a to vše jen proto, že jste se na začátku báli změny a naopak v jinou změnu jste doufali, ta bohužel nenastala a nikdy nenastane.

Na závěr bych chtěl říci to, že pokud tato situace nastane i u vás, je potřeba si o tom s partnerkou vážně promluvit (přesto, že muži hrozně neradi něco řeší) a v opačném případě to neřešit úniky z domova, ale odchodem!

Přeji silné nervy těm, co to musí řešit a hodně štěstí těm co to neřeší a unikají. Ještě malá tečka na závěr. Zdaleka ne všechny ženy jsou saně a tento článek se zdaleka netýká všech mužů. Je určen jen pro ty, co se v tom poznají a pro ty, co s tím nejsou spokojení!

30.1.2006
Autor: Longest
Hodnocení: 143 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 121
Zobrazeno: 5326x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.