• facebook
  • twitter
  • rss

Ženská ňadra

Ženská ňadra

Ať si myslí kdo chce, co chce, kolem ňader se točí svět!

Stačí aby po ulici šla holka s trochu větším poprsím, nebo hezky tvarovaným a obtaženým elastickým tričkem a jeden muž nezůstane v klidu. Každý se otočí!

Bohužel málo z nás ovšem ví, že prsa jsou velmi citlivá a křehká záležitost. V tomto článku se dozvíte jak s různými prsy naložit.

Pokud má vaše partnerka jedno prso větší než druhé, není to vada a důvod k tomu se jí smát. Ona se vám také nesměje, že máte jedno varle výš. Je to normální a přirozený jev a málo kdy najdete ženu se stejně velkými prsy. Rozdíl jednoho čísla košíčku je běžný!

Malá ňadra

Pokud má vaše partnerka malá ňadra, máte další příležitost jak jí rozpálit, protože malá ňadra bývají mnohem vzrušivější a citlivější než ňadra velká. Chytejte je do celých dlaní opatrně tiskněte k tělu (ne mačkat jak citrón!) a krouživými pohyby s nimi pohupujte tyto pohyby mohou být podstatně větší než u prsou velkých, kterým to naopak moc dobře nedělá.

Velká ňadra

Dle lékařských pramenů jsou velká prsa asi o 1/4 méně citlivá než prsa malá. Je to údajně způsobeno tím, že nerv, který přenáší vzruch od bradavky je napjatý. S těmito prsy můžete o trochu více experimentovat a zkusit i něžné kousání. Prsa berte do dlaní a tlačte je směrem k tělu a nahoru, aby jste odlehčili váhu, kterou nesou.

Malé bradavky

Je to většinou přesný opak bradavek velkých, ale nemusí to být pravidlo! Je potřeba najít to správné místo, kterým většinou bývají dvorce, nikoliv samotný terčík uprostřed a tomu se věnovat. Zaměřte se na horní část dvorce.

Velké bradavky

Nají více nervových zakončení a proto bývají i citlivější. Je lepší se jím vyhýbat do doby než je partnerka dostatečně vzrušená.

Povislá ňadra

Většinou jsou na ně ženy citlivé psychicky ale vzhledem k vzrušivosti bývají nejméně citlivá. Kromě napětí nervu na něj působí i stlačení váhou prsou. Nejlepší je, když se žena položí na záda, tím se váha prsou rozprostře a vy se můžete bezstarostně pustit do vzrušování.

Ňadra kojící matky

Mají většinou velmi citlivé bradavky a proto je lepší se jim úplně vyhnout. Prsa jsou plná a těžká, proto je uchopte do dlaní a lehce je nadzvedávejte a věnujte se okolí prsou.

Chirurgicky zvětšená, nebo tvarovaná ňadra

Jsou ne tak častým úkazem, ale může se vám poštěstit a setkáte se s nimi. Pokud operace proběhla tak jak má, citlivost prsou by se neměla změnit, ovšem vzhledem ke své velikosti budou velmi lehké a budou se úplně jinak pohybovat. Pro partnerku bude velice příjemné pokud budete olizovat celá ňadra a pomalu se přibližovat k bradavce.

Nezapomínejte, že prsa nejsou všechno a věnujte se také ostatním partiím se stejnou pozorností!

30.11.2002
Autor: Longest
Hodnocení: 165 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 154
Zobrazeno: 52002x

Co si o tom myslíte?

# Jiřinka: (26.05.2011 19:05:16) Reagovat

Já mám ráda hrozně moc když mi někdo bradavky hodně dlouho kouše a to pořádně ......třeba i 6hodin vkuse nevadí mi to vzrušuje mě to

# Jíťa: (20.11.2011 22:44:17) Reagovat

já mám ráda sání

# katka: (25.05.2013 17:18:27) Reagovat

Ahoj Holky.
Budete-li denně masírovat prsa alespoň
1/2 hod tak budou pořád mladé.
Katka

# karel: (27.05.2014 11:27:19) Reagovat

Ale nesmíte pak koukat do zrcadla

# Mirek: (13.08.2014 14:37:24) Reagovat

osmdesátník radí: nechte to na přírodě

# Aima: (31.08.2014 22:26:49) Reagovat

mám malá prsa a líbí se mi jemné hlazení nahoře na bradavce, ne kolem, ne na dvorci, ale nahoře. málokterý muž ví, jak na to. jsou to totiž velmi jemné doteky.

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.