• facebook
  • twitter
  • rss

Trhání oblečení

Před časem jsem psal o tvrdém sexu a jak se můžete dočíst v diskuzi, tak jsem nebyl úplně mimo. Ano ženy občas mírné násilí vzrušuje a spousta z nich ho naopak vyžaduje. V dnešním článku se ale budeme bavit o tom, co může předcházet onomu tvrdému sexu.

Někdo by si možná představoval, že dá partnerce "přes hubu" a pak jí to tvrdě udělá a ona bude v sedmém nebi. ...tak to určitě nebude...

Nicméně na druhou stranu se při tvrdém sexu nemá smysl se zabývat drobnostmi, je li na partnerce nějaký kus oblečení (tílko, kalhotky) je nadmíru vhodné tyto kusy oblečení shrnout, nebo rovnou rozervat na cucky.

Má to ale 2 háčky:

  1. Pokud jí rozervete její nový krásný set oblečení, asi už k žádnému dalšímu sexu nedojde... proto je potřeba si to dobře rozmyslet
  2. Rozervat oblečení není úplně jednoduché! Kalhotky nepřetrhnete a tílko musí být hodně staré a seprané, aby se dalo jednoduše rozervat.

Z výše popsaného plynou následující poučení.

  1. Pokud má na sobě něco nového, pěkného, nebo oblíbeného, raději kalhotky stáhněte, nebo odhrňte na stranu, tílko vyhrňte, není nutné sundávat úplně, naopak to zesílí okamžik (jste přeci ten násilník)
  2. Pokud se rozhodnete trhat, doporučuji si vzít k ruce nůžky, nebo nůž, budete jej potřebovat, ale dejte si dobrý pozor, ať partnerku neporaníte! Až se vyřádíte, všechny ostré předměty, které jste použil odhoďte hodně daleko, protože si přeci nechcete při následném sexu zapíchnout nůžky do zadku...

Pro většinu mužů bude tato hra zajisté velmi zábavná a udělá jim radost, pro ženy to bude již méně napínavé a zábavné, ale pokud 3x stříhnete a bude hotovo, rozhodně jí to neotráví. Ovšem pokud budete 10 minut vystřihovat z jejího tílka panďuláčky, zapomeňte na tvrdý sex!

Na závěr ještě jedna rada:

Když už se rozhodnete trhat, řezat a stříhat, rozhodně se partnerky neptejte, zda smíte! Prostě to udělejte a následky si ponesete sami. Postavte se k tomu jako chlap čelem. Když se totiž začnete ptát, partnerka začne přemýšlet co má na sobě, jestli to náhodou není její oblíbené a téměř jistě začne smlouvat, že to teda můžete rozstříhat, ale musíte jí koupit nový kus... a to přeci není účelem.

Také je dobré mít tento náhradní kus v záloze a když je po všem, onen náhradní kus partnerce darovat jako revanš. Samozřejmě je vhodné trvat na vyzkoušení a důkladném předvedení, no a zda bude následovat druhé kolo je již na vás.

19.11.2009
Autor: Longest
Hodnocení: 222 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 93
Zobrazeno: 14926x

Co si o tom myslíte?

# Lenka: (31.05.2011 22:52:00) Reagovat

Tak to mě teda vážně pobavilo :D Velmi zdařilé.

# TRHAC: (02.08.2013 17:18:43) Reagovat

ktera sexy slecna s peknyma nohama chce roztrhat silonky?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.