• facebook
  • twitter
  • rss

Tipy pro orální sex

Dračí dech

Jde v podstatě o jen takovou vychytávku, jednoduše ohřát dech v plících a pak jím jemně dýchnout do ženského klína. Může se praktikovat už při mazlení, když má partnerka ještě kalhotky zvláště účinné je to v zimě. Anebo lze tuto techniku použít těsně před tím, když se skláníte nad partnerčiným pohlavím a ona očekává olíznutí a místo toho ucítí jen teplý dech. Lze také samozřejmě použít i foukání studeného vzduchu, ale v praxi se mi osvědčil spíše teplý, je prostě nutno vyzkoušet co se bude zamlouvat. Prý se také osvědčily větrové bonbony, na osvěžení dechu tipu (halls a nebo větrová žvýkačka) a pak jím zkoušet dýchat či přímo provádět orální sex.

Škádlení

Jedná se o líbání, lízání, jemné kousání a další aktivity ústy anebo prsty, ale háček je v tom že se záměrně vyhýbáte partnerčinu pohlaví. Jako příklad uvedu vnitřní strana stehen, zadeček, podkolení jamka a další jiné na které přijdete. Je to velice vzrušivá technika, ale chce to být jemný a opatrný na partnerčiny projevy, protože ač je tato technika tak dobrá když se přežene, mohla by vás partnerka nedočkavostí znásilnit.

Šimrání

Takto metoda se nejlépe praktikuje při tom, když partnerce svážete jemně ruce. Jedná se o jednoduché přejíždění přes partnerčino pohlaví. Nejlépe pírkem, jemným šátkem, šálou, růží, stéblem anebo čímkoliv co vás napadne. Pokud je partnerka svázána a nemůže se bránit a vrtět a vy ji tak máte pevně ve své moci. Sice ne každá žena se dá spoutat, ale to záleží na domluvě. Další variací na tohle téma můžou být vaše prsty, ale to asi v krajním případě pokud nenajdete jemnější pomůcku. Netřeba doufám zdůrazňovat, že pomůcka by měla být čistá a používána s rozumem a citem.

Led

Myslím, že nadpis říká vše. Jedná se o použití kostek ledu při orálním sexu. Je jedno v jaké fázi je použijete, výsledek bude, zvláště pokud to budete provádět poprvé, více než zajímaví. Ledem můžete kroužit po vnějším pohlaví a pak vytvářet kontrast a hned za ledem ohřívat místa teplým jazykem. Anebo použít jemnější variantu kdy si vložíte kostku ledu do pusy a provádíte orální sex jen ochlazeným jazykem. Stejný výsledek by prý měl mít i větrová žvýkačka či pastila proti kašli. Další možností je pak možnost vložit kostku ledu přímo do partnerky, v tom případě ale doporučuju použít menší kostku, aby nedošlo k omrzlinám vně partnerky. Ale pokud je partnerka náchylná na záněty a jiné komplikace tuto metodu vůbec nedoporučuji anebo jen v parném létě. Poslední možnost je použití nanuku. Použijete ho asi pro výše popsané praktiky, ale doporučuji spíše vodový nanuk a ne tvarohový nebo obsahem mléka, pokud by se dostalo mléko do pochvy, mohlo by zde vytvořit zánět, což jistě nikdo nechce.

Mlsalové

Jde o praktiku pro obzvlášť hravé a mlsavé partnery. Jednoduše se partnerce na ústí štěrbinky zasune kus pamlsku ovoce, cukroví či čokoláda. Nebo se pohlaví potře šlehačkou, či jiným pamlskem co vám přijde na mysl. Jen je potřeba si dát pozor na zbytkový cukr vně pochvy, který by mohl způsobit nepříjemnosti.

Abeceda

Výborná věc, kterou jsem nedávno objevil. Jedná se o to, že partner píše jazykem do partnerčina pohlaví. Doporučuji psát velká písmena, přes celé pohlaví, ať už psací anebo tiskací, můžete zkusit i čísla. Pokud se abeceda použije ve správný čas, je výborná a mě osobně se nikdy nepodařilo dopsat abecedu i s čísli dvakrát dokola. Pokud partnerce budete písmena říkat, sama vám pak jistě řekne, která čísla či písmena opakovat. Můžete se pokusit psát i celá slova či věty. Pod článkem můžeme udělat anketu o nejoblíbenější znak.

Ruku v ruce s jazykem

Jedná se o techniku, při níž muž uchopí poštěváček mezi ukazováček a prostředníček, zbytkem dlaně pak stimuluje celé pohlaví. Jedná se o jemnou práci rukou. Poštěváček se dráždí sevřením mezi prsty a jako třešničku na dortu stačí vyčnívající klitoris stimulovat jazykem a úspěch bude víceméně zaručen. Nezapomeňte zajistit řádné zvlhčení.

Vakuum

Jako poslední z věcí, kterou bych měl zmínit je použití vakuové pumpy, ale jelikož nerad mluvím o věcech, s kterými nemám zkušenosti, tak píši jen to, co jsem se dočetl. Vakuová pumpa vytvořením podtlaku zvýší prokrvení ženského pohlaví a tím i jeho citlivost tedy lepší vzrušivost. Pokud má někdo více zkušeností nechť se prosím s námi ostatními podělí.

Nakonec japonec

V poslední řadě bych o orálním sexu zmínil toto : dělejte to co se vás osvědčilo již minulosti a experimentujte jen v menší míře, pokud by totiž experiment nevyšel tak partnerku tak rychle nepřejde vzrušení a přechodem opět na osvědčené metody jí dopřejete potěšení líp jako dalším experimentem. Proto tedy nezkoušet všechno najednou. Ještě je také vhodné mít s partnerkou otevřený vztah, aby vám dokázala po sexu nebo při něm říct, jestli se jí líbí ta či ona věc a vy nemusely jen tušit a předpokládat. Nejlepší způsob jak zjistit co se partnerce líbí je domluvit se s ní, že vám svojí rukou sama ukáže, kde jí který dotyk dělá dobře. Vám pak už nezbude nic příjemnějšího než to od ní odkoukat a pak hezky opakovat po ní. Jednoduše milování a sex je natolik intimní věc že stydlivost musí jít stranou, aby si ho člověk dokázal náležitě vychutnat. A ještě poslední, ale opravdu poslední věc, kterou byste mohly vyzkoušet je nechat hrát si s vaší partnerkou jinou ženu. Jednoduše ženy znají ženské pohlaví dokonale a ví, co jim dělá dobře, takže pokud vás nechají dívat, můžete všelijaké triky odkoukat a ještě se při tom pokochat nádherným pohledem.

18.5.2008
Autor: Marran
Hodnocení: 266 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 150
Zobrazeno: 48264x

Co si o tom myslíte?

# škarohlíd: (19.10.2009 12:37:22) Reagovat

teda ale Hujere ta čeština v Tvém věku

# Wangy: (04.11.2009 20:29:35) Reagovat

co se týče víše zmíněné abecedy má přítelkyně zbožňuje, když jí tam píši ňáká krásná slůvka :)

# Skifo: (21.02.2010 19:09:14) Reagovat

Co se týče tý vakuoví punpi tak uplně bohatě stačí když se člověk dostatečně přisaje a tak 20 až 30 vteřin drží muže při tom partnerku draždit jazykem . ) uspech zaručen .

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.