• facebook
  • twitter
  • rss

Stupnice tvrdosti

Tvrdost penisu si muži mezi sebou obvykle nesrovnávají a pokud ano, tak se spíš jeden druhého snaží trumfovat a předvést, jaký je kdo borec. Pod pojmem tvrdost erekce si pak je možné představit leccos. Jsou případy, kdy muž celý život trpí komplexem nedostatečně tvrdé erekce jen proto, že tak usuzuje podle nadsazených informací, které zaslechl v dětství. Někdo se naopak snaží spokojit s erekcí, která by pevnější opravdu být mohla a léčba by jemu i partnerce přinesla větší potěšení z intimního života.

Pro zlepšení orientace se používá stupnice kvality erekce:

Stupeň 4: Penis je úplně tvrdý a rigidní. Kýžený stav erekce těší každého muže i jeho protějšek. Zvláště, pokud je možné se na tuto erekci spolehnout. I úplní nepřátelé zeleniny tvrdost okurky či mrkve vítají.

Stupeň 3: Penis je dostatečně pevný pro průnik, avšak není úplně tvrdý. Stupeň ztopoření umožňuje pohlavní styk, ale pro mnoho párů není tato pevnost ideální. Důležitá je otázka, zda erekci je možné udržet i po zavedení penisu do pochvy.

Stupeň 2: Penis je pevný, avšak ne dostatečně pro průnik Muž cítí vzrušení, ale penis se chová jinak. Proniknout do vaginy není možné. S postupujícím vzrušením někdy erekce "přitvrdí" někdy se naopak zcela ztrácí. Důležité je si uvědomit, nakolik výjimečná nebo naopak běžná tato situace je. Pokud se to stalo poprvé a ještě k tomu při pokusu milovat se ve výtahu, či v šatně na návštěvě u tchyně, není důvod se znepokojovat. Pokud se tento stav tvrdosti, který by se dal přirovnat k banánu (oloupanému) opakuje, je na místě velmi rychle sebrat odvahu a situaci řešit s lékařem.

Stupeň 1: Penis je větší (než obvykle), ale není pevný. Stav, který by se dal přirovnat k želé. Je u Vás způsoben pouze momentální indispozicí po nemírném požití alkoholu? Pokud si upřímně odpovíte, že nikoli, anebo naopak pijete tolik, abyste se na alkohol mohl vymluvit, je návštěva lékaře velmi potřebná.

27.4.2010
Autor: Bříza
Hodnocení: 233 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 113
Zobrazeno: 31418x

Vhodné zboží pro tento článek

Vakuová vibrační pumpa
Vakuová vibrační pumpa

731Kč
Vakuová pumpa - fialová
Vakuová pumpa - fialová

600Kč
Vakuová pumpa
Vakuová pumpa

917Kč

Co si o tom myslíte?

# ...: (01.10.2010 16:47:01) Reagovat

mám otázku:
je mi 15let a tvrdost penisu se mi vždy mění, upřesním to:
někdy je jak želé, jiný den zas jak okurka, další den jako banán, další den je tak středně a to se opakuje a střídá se to neustále. nepiji alkohol ani nekouřím a velice mě to znepokojuje. co s tím? :(

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.