• facebook
  • twitter
  • rss

Strip kluby

Strip kluby

Již jsem psal o náhodných erotických akcích typu obsluha nahoře bez, ale jak to chodí v opravdovém strip klubu?

Můžete si být jisti, že celkové číslo strip klubů přesahuje celkový počet holek, které se v nich svlékají. To znamená, že slečnu kterou jste viděli jeden týden v jednom klubu, tak ten další ji můžete vidět v nějakém jiném.

Jak to tam tedy chodí:

  • jdete-li po ulici a začne vás někam do klubu lákat obtloustlý týpek snědé pleti, ověšený zlatem a bude vám slibovat krasavice ze kterých se tají dech, tak na to radši zapomeňte. Takovým krasavicím, které vám on slibuje raději zaplatíte za to, ať zůstanou oblečené.
  • v centru najdete to nejlepší, ale také nejdražší. V dobrém strip klubu jsou více než 3 pódia, s tím, že jedno je hlavní a na něm najdete „the best“. Naopak na pódiu v rohu nemůžete očekávat nic jiného, než striptérku, která je už dávno za horizontem...
  • nejzásadnější pravidlo všech strip klubů a erotických akcí nebo show je: „MŮŽEŠ SE KOUKAT, ALE NESAHAT!“ Za to se platí zvlášť. Porušení tohoto pravidla bývá hodně drahé, anebo bolestivé.
  • Podstatou těchto klubů jsou peníze. Chcete-li se zapojit do místních hrátek nezbývá vám nic jiného než platit, platit a platit… Připravte si pár set na vstup, nejméně 50,- na pivo a spoustu peněz pro účinkující. Chcete-li pěknou show buďte připravený zaplatit za každý kousek oblečení a nezapomeňte, že slečna na pódiu není kasička, takže drobné nebere!

Ano, zní to trochu odrazujícně, ale chcete-li kvalitu musíte si připlatit. Pokud vám stačí podívat se na „kozy“ a chlemtat u toho levné pivo, zajděte se raději zeptat do vaší oblíbené putyky na kdy mají objednanou obsluhu nahoře bez.

1.6.2007
Autor: Longest
Hodnocení: 243 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 177
Zobrazeno: 11687x

Vhodné zboží pro tento článek

Držadlo na ruce
Držadlo na ruce

290Kč
Taneční tyč
Taneční tyč

3490Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.