• facebook
  • twitter
  • rss

Pomlázka

Pomlázka

Zajisté každý muž ví, co obnáší Velikonoční pondělí a ze stejného dne má většina žen oprávněné obavy.
Ano jedná se o den, kdy se chlapi seberou a jdou zmlátit všechny kamarádky, matky, přítelkyně atd.. a ještě za to dostanou nějakou tu odměnu. Ať už sladkou, nebo v podobě alkoholu, či dle tradice malované vajíčko.

Aby se muž nechal zahanbit a pomlázku si došel koupit od důchodkyně na náměstí, to musí být buď velký podnikatel s nedostatkem času (ten tyto stránky zajisté nenavštěvuje), nebo velký nešika, nebo člověk, který by si rád pomlázku upletl a každý rok se o to pokouší, ale bohužel neví jak nato.
A pro takové je tu návod, jak si vyrobit tu nejhezčí pomlázku zcela sám a potom sklidit patřičný úspěch od "zmláceného děvčete" vysloužit si sladkou odměnu, která nemusí skončit třeba jen u vajíčka...

Tak k návodu

Pořádná pomlázka se plete z osmi proutků.
Budete jich však potřebovat o něco více, jeden na svázání a 1-2 náhradní, kdyby se při práci některý zlámal.

Proutky musí být stejně dlouhé, zdravé, bez jizev a hlavně stejně tlusté. Pěkně si jich 8 srovnejte a svažte u tlustého konce slabším proutkem. Vložte silnější konec svazujícího proutku mezi proutky svazku, asi 3 cm od konce, 2-3krát obtočíte pod vyčnívajícím koncem svazek a pak pevně ovinujte vzhůru. Tenký konec zapleťte mezi proutky svazku.
Pak Vám pomocník podrží svázaný konec, Vy si svazek rozdělíte na 4 proutky do pravé, 4 do levé ruky, pěkně si je srovnejte, aby v každé čtveřici ležely proutky vedle sebe a začněte plést.

Jak uplést pomlázku

Horní proutek z pravé ruky, označený č. 1, vedete mezi proutky č. 2 a 3 v levé ruce, ohnete a vrátíte zase do pravé, ale naspod čtveřice, takže v levé jsou proutky, jak byly, v pravé se dostal nejhořejší proutek naspod obr. 2.
Stejně zleva: proutek č. 1 vedete středem pravé čtveřice, ohnete a přiřadíte zase vlevo naspod. Držíte opět v každé ruce 4 vyrovnané proutky, ale jejich pořadí od shora je 2-3-4-1 obr. 3. a tak dále.
Má-li být pomlázka pevná a skutečně čtyřhranná, musíte dobře utahovat, tj. držet zkrátka, co nejblíže místu pletení, nikoli daleko a jednotlivé proutky též "zkrátka" ohýbat a prsty přidržovat, aby neujížděly. A obě čtveřice proutků od sebe odtahovat. Proutky se vám nezmatou, pravé zůstanou vpravo, levé vlevo a spletené části nepovolí.
Asi 5 cm před ukončením vložte mezi proutky slabý pevný provázek, dopleťte konce proutků, provázkem pevně ovažte a zatáhněte.
Nakonec jen pěknou pentli pod kterou se schová provázek a je hotovo.

A teď se děvčata těšte!!

28.2.2003
Autor: Longest
Hodnocení: 332 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 202
Zobrazeno: 19695x

Vhodné zboží pro tento článek

Důtky Modrá Kůže
Důtky Modrá Kůže

990Kč
Ultimate fetiš sada
Ultimate fetiš sada

690Kč
Paddle
Paddle

470Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.