• facebook
  • twitter
  • rss

Poluce

Poluce pochází z latinského polluo (poskvrnit) a jedná se o samovolné uvolnění semene (ejakulaci). Poluce může způsobit nechtěné faux pas, ale jinak se jedná o naprosto běžný jev u chlapců v začínající pubertě a v jejím průběhu. Později tento jev samovolně ustane.

Sperma se tvoří neustále a má potřebu se nějak uvolňovat ven, tedy ejakulovat. Pokud mu tedy záměrně nepomůžete, například onanií, příroda to zařídí sama, polucí.

Poluce nemusí být pouze v noci, ale může nastat i přes den. Noční poluci napomáhají erotické sny, nebo jen plný močový měchýř.

Poluci se nelze jednoduše vyhnout, takže vaše snaha je zbytečná. Pocity pře poluci nejsou nijak nepříjemné, naopak, je to plnohodnotný orgasmus a bez práce ;), ale k orgasmu také patří ejakulát a ten vám může znepříjemnit probuzení, zejména pokud jste na pokoji s někým.

Pokud je tedy u vás poluce pravidelnou součástí, doporučujeme mít po ruce náhradní suché pyžamo.

Poluce není nic, co by vás mělo trápit, projde si tím každý muž a dokonce i ženy. Ženská poluce má podobný průběh, noční erotické sny, vzrušení, zvlhnutí a ráno vlhký flek na pyžamu. Poprvé tento jev popsal Krafit-Ebinger v roce 1888. Jedinou možností jak poluci omezit, je pravidelnou onanií a "kontrolovaným" uvolňováním semene, ale i tak se nejedná o 100% zabránění poluci.

23.2.2010
Autor: Longest
Hodnocení: 294 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 136
Zobrazeno: 21753x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.