• facebook
  • twitter
  • rss

Podvod, nebo milosrdná lež?

Když jdete do práce, z práce, do školy, ze školy, nebo se jen tak procházíte po městě, narazíte na spoustu žen, tzv. "výstavních kousků". Koukáte jim na prsa a pozadí a představujete si ideální tvary a křivky známé z obrázků.

Skutečnost ovšem bývá mnohdy jiná!

Na oné vtipné hádance: "Proč se ženy malují a voní?", "Protože jsou hnusné a smrdí." Je jako na každém vtipu něco pravdy. Záleží jen z jakého pohledu se na to podíváte.

Když uvidíte 2 ženy, jedna vybledlá nenamalovaná a sportovněji oblečená a druhá namalovaná a v minisukni, každý se otočí za tou druhou, ovšem fakt, že kdyby obě ženy věnovaly své přípravě stejný čas, tak by vypadaly přinejmenším stejně nám mnohdy uniká.

V tomto článku jsem se pouze pokusil navodit téma a v dalších, které budou následovat vám ukážu pár proměn.

Na vás je nyní rozhodnutí, zda raději budete klamáni a budete si užívat oněch představ nádherných modelek bezchybných obličejů (a nemalých finančních a časových nákladů), nebo dáváte předost "přírodní" kráse.

Já osobně pokud jdu po městě dávám raději přednost upraveným a "uměle" zkrášleným slečnám před přírodní krásou, ovšem v teple soukromí preferuji onu "přírodní krásu".

6.5.2004
Autor: Longest
Hodnocení: 160 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 109
Zobrazeno: 7415x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.