• facebook
  • twitter
  • rss

Podprsenka - vražedný nástroj

Podprsenka - vražedný nástroj

Jednou z nejzákeřnějších částí ženského oděvu je podprsenka. Britští lékaři ji dokonce považují za jeden z nejčastějších důvodů zranění při milostných radovánkách. Výjimkou prý nejsou případy, kdy si roztoužený milenec zlomil či roztrhnul prst či naštípnul zub, když své milé sundával tuto část oděvu.

Podle posledního průzkumu dokonce mají muži z rozepínání podprsenek velké obavy. 40 procent sexuálně aktivních mužů mezi 30 - 50 lety připouští, že jim sundávání této části oděvu z partnerčina těla dělá potíže. Vědci zjistili, že průměrný muž údajně stráví rozepínáním podprsenky 27 vteřin, pokud k tomu použije obě ruce. Téměř dvojnásobně dlouhou dobu, konkrétně 58 sekund, to trvá, když se podprsenku pokouší sundat pravák levou rukou a naopak.

Britský tisk byl výsledkem průzkumu šokován a na svých stránkách se například bulvární plátek The Sun věnoval v několika bodech návodu, jak podprsenku sundávat. Nejdůležitější je prý sundávat podprsenku té pravé. Jinak se může stát, že rozsah zranění bude ještě větší, než jen pochroumané prsty.

Návod jak na to:

Stačí 2 prsty (ostatní se akorát pletou) jedné ruky a pár vteřin...
Pokud máte tolerantní partnerku a je ochotna vám držet při vašich pokusech s rozepínáním, tak je to ideální možnost jak se to naučit...
Ale v případě že takovou partnerku nemáte, není nic jednoduššího než nasadit podprsenku vaší partnerky provizorně na polštář a můžete začít s tréninkem!
Jako první věc vám doporučuji v nepozorovaném okamžiku otevřít partnerčin šatník a dobře si prohlédnout patenty zapínání a nanečisto si vyzkoušet jak pracují!!
Jako druhá věc je dobré nabídnout se vaší partnerce případně dobré kamarádce, že jí podprsenku zapnete. To je nejlepší způsob jak přijít na onen nepřekonatelný zámek k tolik žádanému výsledku, protože rozepínání je už jen opak zapínání a pokud se důkladně s tímto "zámkem" seznámíte je to už hračka.

Druhy zapínání:

Většinou se nachází v zadní části podprsenky, tedy na zádech vaší partnerky. Jsou i podprsenky, které "drží jen" na šňůrkách zavázaných za krkem. Dále jsou podprsenky, které se zapínají (a hlavně rozepínají) vepředu mezi košíčky (prsy). S posledními dvěma možnostmi se setkáte u prsou menších rozměrů.

Zapínání na kličku:

Je to zapínání, kde se 2 provázky setkají za krkem, nebo za zády a je na nich udělaný uzel tzv. "klička". Najdete to většinou u tzv. plavek "opalovaček". Zde je akorát potřeba si dát pozor, aby se vám provázky nezamotali a neudělali jste tam pekelný uzel, který vám přidělá pořádné starosti. Ale jelikož na to většinou nevidíte, tak vám doporučuji rozvazovat opatrně a pomalu a v případě že by to šlo ztuha zapojte obě ruce a hlavně i oči!!

Zapínání na háčky:

Skoro ve všech případech je na zádech. Na jednom konci "práskačky" jsou očka a na druhém háčky, které se zaklesávají do oček. Háčky jsou většinou 2 vedle sebe a očka jsou ve třech řadách ve dvojicích (kvůli proměnnému obvodu podprsenky). Zdánlivě největší překážka, ale přitom tak jednoduchá. Nejdříve je nutné najít ono místo spoje. Poté co ho nahmatáte zjistíte, že ony háčky a očka jsou na látce pevnější (vyztužené, tlustější). Zapínání je většinou tak, že pokud k vám partnerka stojí čelem, tak onen konec s háčky jde z pravé strany. Proto partnerku obejměte levou rukou, pravou se zatím můžete věnovat něčemu jinému a palcem (nehtem k tělu partnerky) najděte ono místo kde začíná být látka vyztužena, palec přitiskněte pevněji na partnerčina záda a jakoby ho zaklesněte o tuto začínající tvrdší látku. Poté prsteníčkem a prostředníčkem (stále levé ruky) sáhněte na druhý konec vyztužené části (je to druhý konec zapínání, pokud postupujete podle návodu, tak z vašeho pohledu je to pravý konec ) a zaklesněte je za tuto část. Rozpětí prstů by mělo stačit max. do 10 cm. Když máte takto nahmátlé tyto konce vyztužení, jednoduše tyto konce přibližte silou prstů k sobě, tak že část podprsenky se vám prohne mezi prsty. V tento moment se háčky a očka vzpříčí a rozejdou se. Poté co sevření povolíte by jste měl mít otevřenou cestu z oněm nádherným boulím na partnerčině hrudi. Pokud ne, nezoufejte. Občas se stane, že povolí jen jedno očko, proto je potřeba celý postup zopakovat. Na podruhé jste již zaručeně úspěšní!! Celý rozepínací akt by neměl trvat déle než 2-3 vteřiny. Pokud tomu tak není, něco děláte špatně a je potřeba získat trénink.

Zapínání na patent:

Je to zapínání, které se vyskytuje jak na zádech, tak mezi prsy. Proto pokud ho nenajdete na zádech nepropadejte panice! Jsou to jakoby dva háčky nasměrované proti sobě a zacvaklé. Tento patent obzvlášť doporučuji prozkoumat předem, než se pustíte do svlékacího manévru. Zapíná se tak, že háčky svírají proti sobě úhel od 45° do 135° při zapínání a nasunou se do sebe. Poté co se háčky do sebe zasunou, uhel mezi nimi se narovná a zafunguje pojistka, při níž se háčky do sebe zacvaknou, aby se samovolně nerozepínaly. Postup bude podobný jako u předešlého. Najdete oba konce vyztužené části zapínání a zmáčknete je mezi prsty. Pokud ona pojistka povolí, je vyhráno a už jen posunete palec proti směru ukazováčku a prostředníčku, aby se vyhákly ony háčky. Nahoru, nebo dolu to již musíte vyzkoušet. A po povolení jsou opět ženina prsa "dobita". Pokud vám při stisku "pojistka" nepovolí je potřeba přizvat na pomoc ještě jeden prst a vložit ho mezi ženiny záda a přesně místo spoje podprsenky. A stlačit prsty k sobě. Tentokrát onen patent zaručeně povolí. Opět by to nemělo trvat déle než 2-3 vteřiny.

Teď už je všechno jen na vás. Hodně štěstí a rozepnutých podprsenek!

18.1.2002
Autor: Longest
Hodnocení: 168 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 132
Zobrazeno: 13229x

Co si o tom myslíte?

# Leonek: (10.10.2012 20:28:41) Reagovat

jsem dříve narozený.pracně se rozepínaly knoflíky v proužcích prádlové gumy

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.