• facebook
  • twitter
  • rss

Parfémy a vůně, muž a žena

Jelikož se blíží vánoce a inspirace s přibývajícím časem mizí, mnoho z vás se rozhodne zakoupit partnerce právě parfém... Od toho bych vás rád odradil a vysvětlil vám proč to není dobrý nápad.

Není to sice tak strašné, jako když jí koupíte oblečení o číslo menší, nebo nedej bože o číslo !!větší!!, ale i tak máte pramalou šanci na opravdový úspěch.

Je obecně známo, že ženy mají lépe vytrénovaný a citlivější čich na různé pachy než muži.

Proto neustále mění a kupují nové voňavky a parfémy, voní se několikrát za den a instalují vám do bytu vonné svíčky a osvěžovače. Parfém údajně mění každý den dle nálady a chuti.

Na rozdíl od žen, mužům je zpravidla zakoupen jeden parfém, který používají až do poslední kapky a poté si teprve koupí jiný.

Proto výrobci parfémů dělají pro ženy voňavky s čtvrtinovým obsahem a za stejnou cenu jako stojí pánský parfém, ovšem s několikrát větším obsahem.

Já to například řeším tak, že požádám přítelkyni, aby mi koupila parfém, který jí voní nejvíce a který chce abych nosil a následně jej používám a je mi úplně jedno jakou má vůni.

U žen to tak nefunguje! I když vám žena řekne, ať jí k vánocům koupíte parfém, který se líbí vám, důrazně vás před tím varuji. Sám nemáte šanci vybrat ten správný, pokud vám nepošle link a vy pouze nekliknete odeslat.

Nemáte šanci, ani když poprosíte prodavačku o radu. Mužům se totiž líbí sladké, těžké parfémy, zatímco ženy mají rády parfémy lehké, svěží a o těžkých prohlašují, že jsou pro "staré báby".

Celé to dopadne následovně: Koupíte parfém, který vám někdo poradil a po čuchu se vám možná i líbil, žena se bude tvářit nadšeně a všude bude vyprávět za vaší přítomnosti, jaký dostala skvělý parfém, položí si jej na poličku nad umyvadlo do přední řady, aby byl vidět a občas o víkendu, když nikam nejde jej použije, ať máte radost, ale tím to končí. Jinak jej z ní nikdy neucítíte, protože se voní dle nálady a na "starou bábu" proste mít náladu nebude nikdy...

Nemáte šanci ani za předpokladu, že půjdete o krok dále a podíváte se, jaký parfém používá nejčastěji a ten koupíte (do zásoby), protože už i ten jí nevoní, jelikož jej používá dlouho a chce změnu.

Samozřejmě, že se můžete trefit do něčeho, co jí nebude doslova smrdět a možná jí to bude i vonět, ale pro jistotu kupte něco jiného, nebo vložte 1500 do obálky a napište na ní na parfém a uděláte vetší radost...

Na závěr ještě jeden postřeh:
Jistě všichni znají takový ten typ "superkoček", za kterou se všichni otáčejí. Blond, hubená, prsatá perfektně upravená a namalovaná a téměř ve všech případech nastupuje s rukama plnýma nechutně drahých igelitek do svého Audi TT. Kromě toho, že se za ní všichni otáčí a myslí si své, ženy nenávistně závidí, muži slintají, tak je na nich jedna společná zvláštnost oproti běžným, také velice pěkným, upraveným, mladým, ale přesto stále běžným ženám. Téměř všechny mají drahé, sladké a těžké parfémy...

Neříkám, že ve sladkém parfému je zaručen úspěch u mužů, ale jsem si téměř jist, že je to jedna z podstatných vlastností, které mají muži rády na oněch "superkočkách" a ony to dobře ví...

Další úvahu a závěry nad souvislostí s úspěchem u mužů a sladkým parfémem nechám na vás, nicméně než mne rozcupujete v diskusi, rad bych podotknul, že se to jako u všech rad a návodů nevztahuje na všechny muže a ženy, ale pokrývá to velkou část z nich. Každopádně budu rád za váš názor, nebo zkušenost. Diskuse vám je k dispozici.

2.12.2009
Autor: Longest
Hodnocení: 187 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 102
Zobrazeno: 9685x

Co si o tom myslíte?

# A.r.i.a: (21.12.2009 13:35:22) Reagovat

tak chlapům se líbí sladké těžké vůně? :-) To jsem netušila XD

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.