• facebook
  • twitter
  • rss

Pár věcí, které ženy nikdy nepochopí

Pokud bude nějaká žena tento článek číst, berte jej s rezervou. Toto není obraz všech žen a všech mužů. Jedná se spíše o vyhodnocení ankety o věcech, které mužům na ženách vadí.

Svět není monogamní

Muž se narodil jako rozsévač svého semene. Má to zakódované geneticky. Maminky se do nás sice pokoušejí od dětství narvat pohádky o velké lásce, jen abychom nebyli takový proutník jako táta, ale příroda zvítězí. Potřebujeme mít pocit, že máme další trofej. Chceme plnit těžší úkoly než dvacetiminutová předehra. Chceme získávat nové zkušenosti a poznávat nové ženy. Nechceme se znovu zamilovat a uvázat si na krk nějakou jinou, přitahuje nás dobrodružství a chceme změnu.
Taktika, jak to obejít: O tom vůbec nemluvte, nebo jste skončil!
Kolik mužů se shodlo: 100 %

Chození do hospody není jenom o pivu

Dokážeme prosedět celý večer v hospodě! Ano, ale není to jen z lásky k pivu. Potřebujeme jít někam, kde nás nikdo nenutí povídat si. Zároveň si chceme normálně pokecat s někým rozumným, ale také můžeme jen mlčet. Prostě si tam chodíme odpočinout a vůbec nám nevadí, že hostinský má tlusté břicho.Stejně tak jeho neobtěžuje, že nám smrdí nohy anebo že škrábou naše vousy.
Taktika, jak to obejít: Vezměte ji s sebou, oni už ji kamarádi vychovají.
Kolik mužů se shodlo: 80 %

Nechcete se pomstít své bývalé

Vaše přítelkyně nikdy nepochopí, že můžete mít pohodový vztah se svou bývalou. Vždyť vás podváděla a nakonec vás opustila kvůli nějakému troubovi. Měl byste ji nenávidět, a vy se s ní ještě normálně bavíte.Možná to nechce pochopit, protože má pocit, že by s ní měla soupeřit. Ona sama by svého expřítele nejraději nakopala do koulí, protože ho vrazil do jiné. Tak proč jí nerozumíte?
Taktika, jak to obejít: Nemluvte o své bývalé. Nikdy!
Kolik mužů se shodlo: 70 %

Nechcete být klaun pro její rodiče

Trvalo vám dlouhá léta, než jste se dokázal zbavit vlivu vlastních rodičů,tak nemáte nejmenší zájem, aby nad vámi vládli ti její. Když k nim nechcete jezdit každý týden na návštěvu, ještě to neznamená, že je nesnášíte.Vaše přítelkyně si nenechá vysvětlit, že se nechcete se zase cítit jako malý kluk anebo ji vidět jako tatínkovu nebo maminčinu holčičku.
Taktika, jak to obejít: "Miláčku, když tě vidím u vás doma připadáš mi jako malá holka. A to mi vážně nepřijde sexy."
Kolik mužů se shodlo: 80 %

Občas si to udělat sám je lepší než ztrácet čas při sexu

Nachytala vás, jak si to děláte sám, a hned vám začala vyčítat, že vás sex s ní už nebaví? Nic nevysvětlujte, protože byste se do toho mohl zamotat.Argument, že s ní sex trvá dlouho a vy jste se chtěl jen udělat,neobstojí. Ještě se vám rozbrečí, protože si bude myslet, že berete milování s ní jen jako ztrátu času (a přiznejme si, občas to tak je).
Taktika, jak to obejít: "Miláčku, to je dobře, že jsi přišla,zrovna jsem si vzpomněl na to, jak jsme to tu dělali minulý týden a dostal jsem strašnou chuť..." Pak zopakujte svůj poslední výkon, aspoň si příště budete pamatovat, že se máte zamknout.
Kolik mužů se shodlo: 95 %

Nejste taxikář

Zvykla si, že máte auto, a tak si myslí, že ji musíte všude vozit. Když se pokusíte ji nechat jet tramvají nebo autobusem, je to pro ni důkaz toho, že už vám na ní tolik nezáleží. Vždyť autem je to všechno jednodušší(aspoň pro ni). Nevnímá, že vy ztrácíte čas, který potřebujete věnovat něčemu důležitějšímu.
Taktika, jak to obejít: Nelze jinak, než že budete drsný. Nesmíte povolit žádnému citovému vydírání.
Kolik mužů se shodlo: 80 %

Nemáte tiskárnu na prachy

Vlezete do obchodu a už snáší spousty věcí na pult, rozhodně je všechny nutně musí mít. Když čile nevytáhnete kreditku, tak ji buď nemáte rád anebo jste opravdu nešika, který neumí vydělat peníze. "Jak to, že jsi tak dlouho v práci, když nemáš žádný peníze?" zeptá se vás jen tak mimochodem večer. To víte, vztah něco stojí...
Taktika, jak to obejít: Neexistuje! Je nám líto, jen snad nechat si kreditku zablokovat.
Kolik mužů se shodlo: 95 %

Pes není hračka

"Chci pejska, vidíš ho, ten je ale roztomilej." Tyhle a podobné věty slýcháte na každém kroku parkem. Raději se už vyhýbáte všem místům,kde se venčí psiska, ale nakonec nějakého potkáte. Vrhne se k němu a začne ho hladit. Pak na vás pošle pohled, kterým vám naznačuje, že ho chce taky. Vůbec si neuvědomuje, kolik času by mu musela věnovat a co všechno by si už nemohla dovolit. Ženy si totiž představují, že ho budou mít jen k mazlení a pak ho vypnou.
Taktika jak to obejít: Buď ji nechte v parku pokousat, anebo jí kupte plyšového.
Kolik mužů se shodlo: 50 %

I práce může člověka bavit

Žádná žena nikdy nepochopí, že se můžete do práce těšit. Podle žen by měla práce sloužit jen k vydělávání dostatku peněz. Je práce nebaví,protože by si při ní mohly zlomit nehty nebo otřít make-up. Ano, ráda zajde mezi kolegyně, aby mohly závidět nový svetr, ale to je jediné, na co se těší.Nechápe, proč máte touhu po sobě něco zanechat anebo to někam dotáhnout.Nedivte se, když ženy vždy byly doma, staraly se o děti a udržovaly jeskyni uklizenou.
Taktika, jak to obejít: Jediné, na co můžete práci hnát, jsou peníze. A na to můžete hnát takřka cokoli, protože "peníze"je magické slovo pro ženské uši.
Kolik mužů se shodlo: 85 %

Svatba není důkaz lásky

Každá žena, i ta sebelepší, vás jednou dožene k oltáři. Má pocit, že stárne a že by si vás měla pojistit papírem. Můžete se bránit, ale časem většina z nás podlehne. Ženy totiž nechápou, že nějaký hloupý obřad a jeden blbej papír nemůžou nic zlepšit.
Taktika, jak to obejít: Můžete to oddalovat. Můžete se bránit, jak chcete, ale časem vás zažene do kouta, kde se budete muset rozhodnout.Svatba, nebo rozchod.
Kolik mužů se shodlo: 70 %

Fotbal je opravdu zábava

Není to trochu ohrané téma? Je, ale zařadit jsme ho museli.

Nikdy nemůže nahradit kamarády

"Řekni mi, proč se potřebuješ vídat s tou bandou paviánů, když máš mě?"Znáte nějakou odpověď, kterou by mohla slyšet? My ne! Schválně jí zkuste říct, že si s ní nemůžete pokecat. Hned si bude myslet, že ji považujete za úplně blbou... Časem se dopracujete tak daleko, že na vaše kamarády bude žárlit. Oni vás lákají na lov jiných a strhávají vás z cesty budoucího manžela zpět do samčí smečky.
Taktika, jak to obejít: Můžete jí vysvětlit, že by si o vás kluci mysleli, že jste pod pantoflem a ona je semetrika. Žádná žena nechce být za krávu...
Kolik mužů se shodlo: 85 %

Usnout hned po sexu je zdravé

Není nic příjemnějšího než se udělat a usnout. Bohužel to nejde,protože ona chce, abyste ji hladil, povídal si s ní. Je schopná vás budit,dokud nebude po jejím.
Taktika, jak to obejít: Kolega Slavíček navrhuje přidusit přítelkyni jemně polštářem. Zdá se nám to brutální, ale lepší návrh nepadl...Zkuste nám napsat, jak to řešíte vy.
Kolik mužů se shodlo: 95 %

I v konzervách jsou dobroty

Když jste ji balil, zvykla si na večeře v restauracích, tak se jí teď nechce ohřívat konzervy. I na vás se kvůli tomu dívá jako na zvíře. Žije totiž v jakémsi mýtu, že po všem, co je z konzervy, se pěkně tloustne.
Taktika, jak to obejít: Vyklopit to do hrnce dřív, než uvidí konzervu a vydávat to za vlastní kuchařské umění. To neodmítne,samozřejmě když po sobě umyjete nádobí.
Kolik mužů se shodlo: 100 %

Koukat po jiných ženách je normální

Asi nemá cenu opakovat známý fakt o slabším periferním vidění mužů oproti ženám, protože mezi námi si to přiznat můžeme: Chceme okukovat jiné ženy. Děláme to všichni, protože srovnáváme, hodnotíme a baví nás to. Ženy stejně tak okukují chlapy, ale my je neokřikujeme,protože to chápeme. Ony to vnímají jako ohrožení vlastní pozice, feministka se o tom odmítnete bavit, zaleze do koutku a prohlíží si fotky z dovolených tak dlouho, až se vzdáte.
Taktika, jak to obejít: Připomeňte jí, jak šlápla na ježka, kde chytla vyrážku, co všechno ji pokousalo a kde vám co ukradli. To by mohlo na chvilku zabrat.
Kolik mužů se shodlo: 80 % (ostatní balili na dovolenou a kolega Friš si léčil plíseň na hlavě z té poslední)

Muži umí udržet tajemství

Nejedna hádka nastane, když jí nechcete prozradit nějaké tajemství.Ženy to mají mezi sebou jinak. Sice si slíbí, že to nikomu neřeknou, ale obě vědí, že okamžitě poběží za další kámoškou, aby poslaly zprávu dál.
Taktika, jak to obejít: Mlčet, a když už něco musíte prozradit, tak si něco vymyslete. Cokoli, protože stejně až to bude ráno vyprávět kámošce,změní se váš výmysl v pravdu, o které si budou špitat všechny.
Kolik mužů se shodlo: 95 %

Muži mají koníčky

Ženy je nemají, pokud za ně nepočítáme dlouhé hodiny před zrcadlem v koupelně. Vlastně si myslí, že bychom se měli věnovat jen jim (a vydělávání peněz samozřejmě).
Taktika, jak to obejít: Můžete jim tvrdit, že za to bude víc peněz... No je to blbý, ale peníze zaberou vždycky.
Kolik mužů se shodlo: 100 %

Vypravit se někam může trvat pět minut

O tom snad nemá ani cenu mluvit. Ať se nám ozve muž, jehož přítelkyně je za všech okolností schopná vypravit se do pěti minut! Myji otestujeme, a pokud to bude pravda, odměníme vás za skvělý úlovek.
Taktika, jak to obejít: Když chcete něco stihnout, donuťte ji začít s přípravou dřív. Ale stejně to nestihnete.
Kolik mužů se shodlo: 95 %

Podrbat se na intimních místech je normální

Když vás to svědí, proč byste se nepodrbal. Ano, ženy to přirovnávají ke zvykům orangutana, ale dělá to i Homer...
Taktika, jak to obejít: Dělat to za jejími zády.
Kolik mužů se shodlo: 100 %

Sex není honba za jejím orgasmem

Je zblblá z Cosmopolitanu, kde jí vysvětlují, jak si uhnat orgasmus za každou cenu. Vaše postelové hrátky se změnily v souboj o jeho získání,a když se vám to nepovede, srazí vaše sebevědomí na nulu jedinou poznámkou.Máte z toho ještě potěšení?
Taktika, jak to obejít: Udělat se a usnout, aspoň má co psát do časopisů.
Kolik mužů se shodlo: 70 %

Ženy jsou opravdu slabší pohlaví

Kolikrát jim to budete opakovat dokola, že ženy ve všech prapůvodních kulturách (kromě několika primitivních, které už vyhynuly) byly podřízené mužům. Chápeme, že jsou pro ně slova o rovnocennosti opojná, ale je čas si uvědomit svá místa. Takže děvčata, hajdy do kuchyně.
Taktika, jak to obejít: Nechte ji říkat, co chce, a dál ji ovládejte. Stačí trocha taktiky a bude poslouchat jako beránek.
Kolik mužů se shodlo: 95 %

Všechno se nemusí hodinu rozebírat

Není nic únavnějšího než se stokrát vracet k jednomu problému a pitvat ho ze všech stran. Stejně nic nevyřešíte, protože vaše přítelkyně už je přece rozhodnutá, jak to má být. Chce vás přesvědčit o svém názoru a ví, že nemá argumenty, tak vás zkusí otrávit.
Taktika, jak to obejít: Kývněte na všechno, co chce, protože jinak máte ztracený večer.
Kolik mužů se shodlo: 100 %

...a jako bonus! Každá pohádka jednou skončí

I ten nejideálnější vztah jednou musí skončit. Možná si najde někoho, kdo bude pít míň piva, nebude chodit s kamarády, vydělá víc peněz a vydrží půlhodinovou předehru... Taktika, jak to obejít: O tomhle fakt nemluvte.
Kolik mužů se shodlo: 95 %

23.9.2001
Zdroj: Esquire
Hodnocení: 247 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 140
Zobrazeno: 40339x

Co si o tom myslíte?

# Tommy: (10.08.2009 20:40:22) Reagovat

Musím říct že jsem se skvěle pobavil :D

# Luke: (13.08.2009 12:13:37) Reagovat

JJ Masakr

# Petr: (23.09.2009 10:35:32) Reagovat

Vynikající článek:)

# Franz: (16.10.2009 00:25:18) Reagovat

tak to je teda blbost

# Lcuie: (21.11.2009 11:24:49) Reagovat

Tak takhle to mate:-))) Ctu tyto clanky rada. Muzu rict, ze takto se bavi i zeny mezi sebou...takze si nemame co vycitat:-)) Jen tak dal chlapci:-)) Jdu do te kuchyne.

# anet: (07.01.2010 16:20:02) Reagovat

to prvni me primo urazilo...konec koncu to posledni taky...sory kluci,ja vim ze to neplati na kazdeho z vas ale ste fakt sobci..

# XXX: (08.02.2010 00:50:04) Reagovat

realita i gdyz mistama je to ciste o divkach v letech 14-20 pak uz by snad mohli mit rozum...

# Leira: (09.04.2010 23:52:45) Reagovat

Vypravit se někam může trvat pět minut
Hlásím se dobrovolně coby žena, které příprava na odchod trvá jen pět minut (v případě ranního vstávání deset), zatímco partnerův pobyt v koupelně se dovede protáhnout i na hodinu...

# Laula: (01.11.2010 23:52:40) Reagovat

Hmm, sice se nevpravím pokaždé za 5 minut, ale když se spěchá, tak mi to nedělá problém. Zbytek toho co je tady napsané se mi sice líbit nemusí, ale pochopit to jde, když se nad tím člověk trochu zamyslí. Včetně toho že muži jsou od přírody dominantní a pokud se to nepřehání, tak je to podle mě docela v pořádku.

# Knoflíček: (13.02.2011 17:09:17) Reagovat

Kterej pitomec,tohle,šmarjá,napsalVšechny baby do 1 pytle a ještě se vyjadřovat tak,že všechny jsou úplný blbky....

# Ambra: (14.04.2011 17:21:14) Reagovat

Tak jsem si to přečetla a došla jsem k závěru, že jsem asi na půl chlap. :D

# Monika: (29.07.2011 20:56:55) Reagovat

A ne jen ty:-D

# F: (19.11.2011 18:06:23) Reagovat

Aby ne veď ste stvorené s nášho rebra

A článok bol super

# marias: (23.08.2011 20:57:15) Reagovat

Je to jako vanoce kdyz tohle holka dokaze pochipit :) a par vas je :))

# kartářka: (30.05.2014 08:16:56) Reagovat

Sobecký chlapi at si honej ptáky a my se podělíme o ten zbytek. Bude větší legrace

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.