• facebook
  • twitter
  • rss

Orální sex - postřehy od muže, aneb co se dá dělat

Orální sex - postřehy od muže, aneb co se dá dělat

Říká se, že se muži dělí na horňáky a na dolňáky sám se řadím spíše k té druhé skupině. V dnešním článku se pokusím poskládat svoje poznatky a dosavadní zkušenosti a doufám, že to pro vás bude inspirací.

Předně je asi potřeba si uvědomit jestli muži tato technika sama o sobě není odporná, pokud ne pak se není čeho bát a může se přistoupit směle k dílu.

Jako hlavní věc, před samotným orálním sexem je asi hygiena. Při pomyšlení že by mi partnerka měla provádět orální sex a já měl být zpocený po celém parném dnu, by mi určitě nebylo příjemné a cítil bych se provinile. Ono genitálie se právě nenacházejí na lidském těle na místech, která se nezakrývají a tak zpocení je více než pravděpodobné. Proto nejlíp je provádět orální sex po koupeli a ještě lépe po společné.

V praxi se mi osvědčilo na orální sex nespěchat a nevrhnout se na něj okamžitě jak se vám podaří sundat partnerce kalhotky. A to proto, že partnerka pravděpodobně nebude dostatečně vzrušená. A i kdybyste byl jako muž sebelepší milenec trvalo by vám uspokojit ženu mnohem déle a řekněme si to narovinu po dlouhé době při orálním sexu vám zdřevění jazyk. Proto je dobré se věnovat líbání a hlazení partnerky a tím ji pomalu vzrušovat a při tom si víceméně rozehřívat jazyk.

Pokud znáte dostatečně svoji partnerku a poznáte, že je přiměřeně vzrušená můžete přejít k samotnému orálnímu sexu. A zde je další riziko podnikání a nebo spíše možnosti jak udělat partnerce příjemně. Existuje totiž několik poloh, které lze použít. Z mojí zkušenosti je nejideálnější taková kdy žena leží na zádech a má mírně pokrčené nohy, které učiní pohlaví snadněji přístupné a partner leží anebo klečí s hlavou v jejím klíně. Když pozvedne oči tak vidí partnerce na prsa a do očí, což je pro některé ženy vzrušující. Dále lze praktikovat polohu zvanou 69, ale ta se mi nezdá tolik ideální, jelikož jsou partneři nuceni přijímat i dávat rozkoš a jak je dobře známé, když se dělají dvě věci najednou nedělají se většinou pořádně. Ale určitě se najdou páry, kterým bude vyhovovat. Další možnou polohou je ta, při níž žena sedne muži přirozením na obličej. Poslední polohou, která mě momentálně napadá je poloha, kdy žena stojí rozkročená a muž je pod ní na zemi. Poloha, kterou si vyberete určíte jistě ovlivní vaše další počínání, ale vřele vám doporučím vyzkoušet všechny.

Orální sex - postřehy od muže, aneb co se dá dělat

Začínáme

Ze zkušenosti je dobré začít líbat pomalu a jemně velké stydké pysky. Vím, píšu pořád pomalu a něžně, ale všechny ženy to prostě mají rády. Pokud by vaše partnerka upřednostňovala větší rychlost tak vám to jistě naznačí buď slovně anebo činem. Takže pokud slečna nic nenamítá tak doporučuji pomalu. Začněte tedy jemným líbáním velkých pysků a pak můžete pokračovat jemně na zatím schovaný poštěváček. Doporučuji ještě neodkrývat ale jemně jej olíbat stejně jako celé pomalu se otvírající pohlaví. Již při těchto začátcích je dobré si všímat reakcí partnerky na ten či onen váš podnět, který je dobré si zapamatovat. Jakmile narazíte na malé stydké pysky, můžete je lehce sát, či později za ně zkusit opatrně zatahat jemně sevřenými rty, anebo se pokusit propracovat jazykem dovnitř. Pak se můžete vrátit na poštěváček a zkusit si hrát sním, partnerka to jistě náležitě ocení.

Pokračujeme

Takže nyní předpokládejme, že partnerka je již dostatečně zvlhčená. Nyní je dobré vracet se k místům, na které partnerka při předchozím dráždění reagovala pozitivně. Dobrým způsobem je zapojit i jemné a šikovné prstíky a jazyk najednou, chce to trošku cviku, ale trénink dělá hráče. Nyní můžete zkusit i prstíkem dovnitř a podle reakcí partnerky musíte vycítit, jestli v tom máte pokračovat anebo ne. Můžete se také zkusit zaměřit i na poštěváček. Ten je dobré si jemně obnažit prsty a důkladně naslinit a pak opět zkoušet a zkoušet. K poštěváčku už jen to že by neměl být nikdy málo vlhký. Bohužel ještě jedna zrada může na vás číhat a to že jazykem se budete na poštěváčku snažit sebelíp, ale partnerce to nebude vyhovovat, proto můžete zkusit i práci prsty a třeba nastane kýžená změna. Pokud ne asi moc tlačíte na pilu a dráždíte jen jedno místo, proto by bylo dobré asi projít opět ústní prozkoumání celého pohlaví anebo se zaměřit na jinou část pohlaví.

Dokončení

V poslední fázi byste my už měly jen opakovat věci, které se vaší partnerce zalíbily. Nejvíce osvědčená kombinace je kombinace prstů uvnitř a lízání poštěváčku, podotýkám ale ne u každé ženy. V této poslední fázi můžete zkusit jemný tlak na hráz (viz obrázek pro ty, kteří nevědí). Případně pokud se s partnerkou již lépe znáte, můžete zkusit pořádně naslinit řitní otvor a jeden ze svých dobře opečovávaných prstů a zkusit jím dráždit přímo análek partnerky. Opět z reakcí partnerky jistě poznáte, zda činíte dobře či nikoliv. Blížící se konec se dá poznat červenáním partnerčiny tváře či krku (které ale asi neuvidíte, pokud se budete věnovat orálnímu sexu), pak také sílícím křečovitým držením těla a přerušovaným dýcháním. Jistě je znaků víc a poznáváním své partnerky určitě přijdete na mnoho dalších specifických znaků přímo pro vaši partnerku. Můj způsob, kterým poznám orgasmus partnerky jsou silné poševní stahy, které cítím na svých prstech. Po orgasmu bude partnerčino pohlaví velmi citlivé, a pokud je to partnerce příjemné můžete pokračovat v doznívajícím dráždění, ale mělo by to být opravdu ještě jemnější než doposud. Pokud ne tak ji obejměte a buďte rádi, že se vám povedlo učinit ji šťastnou. Ještě existuje malý trik, při orgasmu nechejte partnerce na klitorisu ležet prst anebo jazyk a počkejte, až jí orgasmus dozní, ale nepohybujte s ním. Teprve až se partnerka uklidní, pokuste se jemně pohnout prstem anebo jazykem a u některých žen by to mohlo způsobit další orgasmus anebo přinejmenším jim to bude příjemné.

Nyní zbývá jen popřát hodně štěstí a hurá do práce... :-)

22.9.2007
Autor: Marran
Hodnocení: 297 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 132
Zobrazeno: 71360x

Vhodné zboží pro tento článek

Eros Aqua čirý - 200ml
Eros Aqua čirý - 200ml

399Kč
Gel Borůvka
Gel Borůvka

188Kč
Super Rutscher - 200ml
Super Rutscher - 200ml

287Kč

Co si o tom myslíte?

# jahoda23: (26.10.2009 12:56:16) Reagovat

tedy tak to je přesné vážně víš o čem mluvíš ...

# Kaca: (15.04.2011 16:37:19) Reagovat

souhlasim

# Lenka: (31.05.2011 23:39:20) Reagovat

Proč se tohle neřadí mezi základní povinnou četbu všech mužskejch? Ne že bych si přímo stěžovala, ale nikomu by to neuškodilo ...

# marda: (17.05.2013 10:13:30) Reagovat

každý má svou techniku orálního uspokojení,já s tímhle problém nemám,stává se mně v podstatě pořád při lízání mojí ženy,má normálně 5-7 orgasmů,posledně 10 ale to je už problém s citlivostí klitorisu,a zásadní problém že je obrovsky fyzicky vyčerpaná,je to jen o důvěře a nestydět se dámy,říct si co chcete a jak to chcete,mně to také trvalo nějakou dobu ,než jsme odhodili stud ,a mluvili o sexu jako o zábavě,ted zkoušíme techniku g-bodu a sqvirtu,a můžu říct že je to super...

# Lu: (28.03.2015 21:19:53) Reagovat

Krasne cteni.

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.