• facebook
  • twitter
  • rss

Nakupování

Pro ženy vrchol blaha a maximální zábava, pro muže noční můra. Muži dobře ví o čem píšu, protože málo z nás toho bývá ušetřeno.

Hlavním důvodem naší přítomnosti je schválení kupovaného zboží, oblečení, atd. Dlouho jsem přemýšlel, jak se této povinnosti zbavit a tak jsem přítelkyni navrhnul, ať chodí nakupovat s kamarádkou.

To byla osudová chyba! Ženy v nákupní horečce utratí víc, než jste schopni vydělat a zpravidla pokud je žen více, vzájemně se rozdmýchávají a do oné nákupní horečky se dostanou hned u prvního regálu.

Dalším pokusem bylo: "Obejdi si to sama a až budeš mít vybráno, tak se na to společně půjdeme podívat a řeknu ti svůj názor." Bohužel ani toto neuspělo, protože její hlavní favorit byl z mojí strany nekompromisně zamítnut a v ten okamžik se dostavilo zklamání a touha po "revanži". A jste opět ve smyčce a obcházíte znova vše, to co ona včera obešla sama jen aby ulovila.

Poslední myšlenkou, na kterou hodně vsázím je rozšíření druhé varianty a to pomocí online komunikace. Ještě to nemám vyzkoušeno v praxi, ale doma byl tento návrh schválen, tak jsem zvědavý na to jak se osvědčí...

Je to strašně jednoduché! Aplikujete variantu 2, tedy řeknete partnerce, ať jde sama a vybere si sama, ale nenásleduje vaše návštěva obchodu a znova dlouhé zkoušení a převlékání a schvalování, ale již v okamžiku, kdy si poprvé něco vybere, pošle vám MMS, na které si ono zboží prohlédnete a zatímco sedíte u TV, odesláním OK, nebo KO SMS jste splnil svou povinnost.

Již slyším onen argument, ale MMS jsou drahé, ano, MMS jsou drahé, ale v dnešní době mají skoro všichni aktivován nějaký datový tarif a tedy můžete posílat emaily, do kterého můžete oněch fotografií pro lepší představu narvat třeba 10 a nestojí vás to nic kromě paušálu, který stejně zaplatíte.

Pokud máte nějakou lepší metodu, nebo vylepšení té současné, v diskusi je místa dost ;)

2.9.2009
Autor: Longest
Hodnocení: 189 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 107
Zobrazeno: 12510x

Co si o tom myslíte?

# Meffistoffeles: (11.09.2009 23:40:30) Reagovat

Super metoda je metoda c. 3, a to jit s partnerkou a nakupovani si poraden uzit... chlapy prece taky v necem chodit musi, a jak jsem tak zaznamenal populaci v oddeleni panske mody, mnohdy tam byva preplneno... Jiste, kolekce pro damy stale prevazuji, ale myslim, zhe je v poslednich letech stale dohanime... Spousta panu, zvlaste tech, ehm, metrosexualneji zamerenych, stravy v obchodech a posleze v koupelne daleko vice casu, nez partnerka...

# Meffistoffeles: (11.09.2009 23:41:23) Reagovat

pardon, STRAVI

# neřeeš: (24.01.2010 19:11:40) Reagovat

přesně mě nakupovat baví je to supr..různý modely zkoušení pstě je to nejky

# Petra: (26.01.2010 22:14:36) Reagovat

MMS praktikuju už dlouho..Je to pohodlné pro oba.Partner není otráven věčným strávením před kabinkou a já si to nakupování můžu v klidu a bez řečí vychutnat :-)

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.