• facebook
  • twitter
  • rss

Ňadra 2

Ňadra 2

V jednom z předchozích článku jsme se už ženskými ňadry zabývali ... Teď ale z trochu jiného soudku o tomto "symbolu" ženy ... Při otázce, do jakých partií ženského těla se naše oči zaboří jako první, velké procento mužů odpoví: "Prsa"... Přiznejme si to všichni, každý by chtěl mít doma partnerku s pevnýma dvojkama, než ženu s ňadry o kousek většími než tenisový míček... Pokud jste nedávno ulovili novou partnerku, při každé intimní chvilce se snažíte dotýkat se jejich ňader,třít se o ně,mazlit se s nimi...Ale postupem času se Váš sexuální život více a více omezuje jen na sex, popřípadě na, hlavně rychlou, předehru... Ale ňadra jsou jednou z erotogeních zón žen, na kterých jejich majitelkám záleží...Žádná ze zástupkyní něžného pohlaví nemá ráda, když jim prsa jen tak ocumláte a rychlostí světla se řítíte do jejího klínu..Nebo nedej bože na ně při předehře "zapomenete".

Co se ženám líbí?

  • Pokud má na sobě ještě tričko, jemně jí hlaďte prsa..Žádné mačkání,žádná síla..Myslíte si, že to žena přes to tričko a podprsenku skoro necítí??Chyba, cítí a věřte mi, že jí to je příjemné !!!
  • Nikam nepospíchejte. Hrajte si s nimi... Čím déle to vydržíte, tím větší odměny se Vám poté dostane.. Jak to myslím, asi nemusím nikomu vysvětlovat.
  • Zbytečně netlačte na pilu. Buďte něžní..Prsty pouze přejíždějte po ztopořených bradavkách ženy...Jen tupě mačkat a mačkat prsa - to nebude to pravé ořechové.
  • Osobní tip : Jazýčkem navlhčete jakoukoliv část ňader a dokud je ta určitá část ještě mokrá, foukejte na ni studený vzduch z Vašich úst...

Nezapomeňte : Každá žena je v pravém slova smyslu jedinečná, co se líbí jedné, může se jiné zdát naprosto absurdní...

2.12.2006
Autor: Pavel
Foto: Gabriela
Hodnocení: 181 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 133
Zobrazeno: 14095x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.