• facebook
  • twitter
  • rss

Koupím kalhotky, značka: POUŽITÉ

„Koupím použité kalhotky, nošené 2-3 dny, možný pravidelný odběr.“ Takových inzerátů naleznete na internetu spoustu. Ať už jste fetišista toužící po oblíbeném objektu svých erotických představ, nebo mladá studentka toužící si přivydělat nějakou tu stokorunu měsíčně, určitě si přijdete na své.

Výběr použitých fetišů je takřka neomezený. Nemusí jít jen o několik dnů nošené kalhotky. Můžete si objednat i punčochy, podprsenky, plavky, latexové rukavice… I ceny jsou dnes už mnohem příznivější. Zatímco před několika lety se jedny použité kalhotky prodávaly okolo tisíce korun, dnes seženete lepší kousky už za třista a ty nejlevnější dokonce okolo stovky.

Anonymita internetového prostředí je výhodná jak pro prodejce tak pro nakupující. Stačí si založit fiktivní email a zvolit si vyhovující pseudonym a můžete začít. Některým fetišistům ale kontakt na dálku nestačí. Touží po osobním kontaktu a hlavně po ještě teplých kalhotkách. Typické setkání potom obvykle probíhá před nějakou restaurací nebo kavárnou. Prodávající dívka nebo žena vejde dovnitř, na toaletách si onen inkriminovaný kousek oděvu sundá a uloží do neprodyšného sáčku. Ten pak na ulici předá muži, který jí na oplátku věnuje tučnou odměnu. Setkání face to face bývají mnohem lépe placená, než anonymní dodání přes poštu.

Ženský pohlavní sekret není ale to jediné, co muži od svých „dodavatelek“ vyžadují. Někteří mají rádi spodní prádlo s malým množstvím menstruační krve, jiní trochu počurané a někteří dokonce pokálené! Občas si lze na internetu objednat i bonus v podobě použitých menstruačních vložek a tampónů. Zkrátka, kde existuje poptávka, najdete určitě i nějakou tu nabídku.

Skutečnými experty přes kalhotkovou mánii jsou ale Japonci. Tato země je pověstná množstvím nejrůznějších, často výstředních automatů. Není tedy divu, že z některých kousků vám po vhození patřičného obnosu vypadnou „voňavé kalhotky.“ Můžete si dokonce vybrat. Tanga, bokovky, krajku, bavlnu, kůži, červené, modré, žluté… vše je k mání. Pro balení de luxe si ale musíte zajít do místních sexshopů. Tvoří ho dokonale hermeticky uzavřená plechovka, ve které najdete použité kalhotky zabalené v uzavřeném sáčku, fotografii intimních míst předchozí nositelky a někdy i pásku s několika minutami slastných vzdechů rovněž namluvené bývalou majitelkou.

Bohužel k nám tato novinka ještě nepronikla. Takže usouženým fetišistům nezbývá, než si tolik žádané nošené spodní prádlo objednat přes internet. Nebo si zařídit velmi poučný výlet do Japonska, protože Japonci jsou na podivnosti všeho druhu (a to nejen v sexu) učiněnými mistry.

A ještě jednu negativní stránku české použité kalhotky mají. Tímto způsobem si totiž zkouší čas od času přivydělat i muži. Ne, že by kalhotky a tanga přímo nosili (i když i o tom už jsem slyšela), spíše je přestříknout trochou laciné voňavky a pošlou. Pro vyznavače typických ženských vůní opravdové zklamání. Jedinou obranou je informovanost. Budoucím kupujícím doporučuji vyhledat si na internetu fóra a komunity, zabývající se tímto druhem vzrušení a požádat diskutující i spolehlivé kontakty. Osobní stránky zaměřené na tuto problematiku také bývají spolehlivé. Naopak nejrůznější inzeráty na bezplatných online bazarech jsou skokem do neznáma a doporučuji je pouze adrenalinově založeným jedincům.

Někteří muži si zkoušejí identitu ženy ověřit např. žádostí o fotografii jejích intimních míst. Pánové, takové fotografie lze dneska stáhnout všude a zadarmo. Nebuďte naivní. Opravdu vám radím inspirovat se zkušenostmi jiných podobně orientovaných mužů. Ale bohužel, 100% jistotu vám dá jen setkání tváří v tvář…

4.1.2011
Autor: Janis
Hodnocení: 327 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 177
Zobrazeno: 47679x

Co si o tom myslíte?

# Admin: (09.05.2011 08:46:04) Reagovat

Děvčata nezlobte se, ale vaše inzeráty překračují rozumnou mez a do diskuse nepatří. Máte-li nějakou poznámku, uveřejněte ji, pokud máte zájem o inzerát u tohoto článku, kontaktujte náse na info(a)polohy.cz a domluvíme se.

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.