• facebook
  • twitter
  • rss

Klamoucí velikost prsou

Jak jsem zjistil, tak ne dost velký počet mužů má správnou představu o velikosti ženských prsou.
U žen je to jiné, ty samozřejmě mají představu naprosto přesnou, protože si kupují podprsenky, ale málo který muž to od nich pochytí, nebo pochopí a proto jsem tu já, abych vám řekl jak to tedy vlastně je.
Milná představa mnoha mužů je ta, že čím větší prso, tím větší číslo.

Tato informace není zcela přesná a já se pokusím vysvětlit jak to tedy je.
Skutečně velikost prsou například u podprsenek se udává velikostí košíčku do kterého se prso vejde a nevylézá ven, ale udávaná velikost košíčku je závislá na obvodu hrudního koše měřeného pod prsy a přez prsa.
Výrobci by na to měly mít stanoven přesný poměr (ne vždy se shoduje), který například říká, že velikost 70C (70 - obvod pod prsy, C velikost košíčku, tedy „trojky“ {A = jednotky, atd…}) je pro určitou velikost prsa.
Mělo by se to dát určit na základě toho, že změříte obvod přes prsa a odečtete od něj obvod pod prsy.

přes prsa - pod prsy = velikost košíčku

A: 12 - 14 cm
B: 14 - 16 cm
C: 16 - 18 cm
D: 18 - 20 cm
E: 20 - 22 cm
F: 22 - 24 cm
G: 24 - 26 cm

Pokud bude mít vaše partnerka velikost 70 B a vy jí koupíte 75B, pravděpodobně to přežije, ale bude v ní trochu plandat, pokud ovšem koupíte 80 B, tak z podprsenky vypadne. Podprsenka bude mít jinak dlouhá ramínka, obvod i košíčky!!
Například: podprsenka 70E má stejnou velikost košíčku jako 80C (jedná se o košíček, obvod zde neuvažuji).
Pro ty co mi nevěří, doporučuji návštěvu některého supermarketu a zkuste si najít pár velikostí a porovnat velikostí košíčků, nebo konzultaci s nějakou ženou :-).

Takže pozor! Než se rozhodnete jít koupit své milované dárek v vánocům, nejprve se podívejte na obvod a velikost košíčku. Protože jinak v tom lepším případě to budou jen vyhozené peníze, v tom horším případě se partnerka urazí, protože ženy jsou na tyto věci dosti háklivé...

26.7.2006
Autor: Longest
Hodnocení: 239 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 121
Zobrazeno: 16532x

Co si o tom myslíte?

# kika: (05.06.2011 22:33:52) Reagovat

tvl co to je za blbost?? podle teto tabulky bych měla mít béčka.Kozy mam jak vozy a podel toho to maj byt becka?? asi tezko.pritom se vejdu tak do e-f.Nevim co to je za komat, páč takovy tabulky jsou vsude.spíš mě prinde ze to je postaveny na tom-cim vetsi prsa tim tlustší baba.servus a piste názory :)

# Keiko: (09.06.2011 22:30:36) Reagovat

podle mě je to dobrý, podprsenky mám 70C, a podle téhle tabulky mám 17, takže asi v pořádku :)
Bohužel, ta podprda je mi trochu těsná v košíčkách, ale menší obvody ve větších velikostech, aby mi byla, to je umění najít :)

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.