• facebook
  • twitter
  • rss

Klamání mužů 1

Jak jsem již v předchozím článku trochu navodil, ženská krása může být velmi proměnlivá v závislosti na vynaložené námaze a finančních prostředcích.

V této části se zaměřím na obličej.

Obličej plný "beďarů", znatelné vrásky a poškození pleti a nebo krásný hladký obličej bez známek stárnutí, nebo poškození pleti.

Madonna

V obou dvou případech se může jednat o tutéž osobu. V prvním případě se jedná o probuzení ráno a v druhém případě se jedná o obličej stejné osoby, ale po tříhodinovém snažení maskérů.

Fotografie, které jsou na této stránce jistě každý už někde viděl. Já je tu mám pro demonstraci toho jak se může daná osoba změnit při použití pouhého makeupu.

Pamela Anderson

Tato stránka je první část z pokračování toho jak nás ženy klamou a většina z nás chce být klamána. Má demonstrovat to, že vysněné idoly krásy jsou také pouze obyčejné ženy a že jejich krása je velmi proměnlivá!

Ne vše je zlato co se třpytí a vězte, že nalíčení ženy do podoby ve které se fotografují není práce na hodinu a mnohdy ani na 2 a přiznejme si kolik z nás je vzteky bez sebe když má 10min čekat na přítelkyni která neví jestli si má vzít šaty růžové, nebo červené. Co bychom teprve dělali s takovou modelkou…

Cameron Diaz
6.2.2005
Autor: Longest
Hodnocení: 175 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 121
Zobrazeno: 9565x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.