• facebook
  • twitter
  • rss

Jak to udělat ženě - úvod

Ješitnost a touha po tom být nejlepší a tudíž nenahraditelný žene muže k neustálému zdokonalování. Mnoho z nich se pokouší partnerce dokázat, že právě oni jsou ti nejlepší milenci a proto by už jiného hledat neměla.

Toto mají muži v sobě zakódováno od přírody a proto také ženy předstírají orgasmus, protože chtějí nám mužům udělat radost a dát nám pocit, že my jsme právě ten nejlepší. Alespoň na chvíli než se oblečou a odejdou.

Úloha žen v uspokojování mužů je poměrně jednoduchá. Muži se totiž umějí obsloužit sami. I když si žena pouze lehne na záda a ani se nehne, muž hravě dosáhne orgasmu i bez její pomoci.

Bohužel muži to mají se ženami trochu těžší. Dobrých 50% žen nedosahují pravidelně při sexu orgasmu a 20% ho nedosahují téměř nikdy. Vina není pouze v nás mužích, ale především v tom, že ženy si to sami neumí udělat. Totiž pokud si muž pouze lehne na záda, tak pouhých 20% žen dokáže bez jeho pomoci dosáhnout orgasmu.

Základem úspěchu je naučit partnerku to, aby byla schopná udělat sama sebe. Pokud se toto naučí, my muži jí už můžeme pouze pomoci k tomu aby to nebyl pouze obyčejný orgasmus, ale aby na něj jen tak nezapomněla.

V dalším díle si řekneme, jak ženy dosahují orgasmu.

2.10.2007
Autor: Longest
Hodnocení: 240 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 143
Zobrazeno: 29577x

Vhodné zboží pro tento článek

Erotická encyklopedie 2 -Erotické masáže
Erotická encyklopedie 2 -Erotické masáže

345Kč
Jak na sex 1 - Uspokojení partnera rukou
Jak na sex 1 - Uspokojení partnera rukou

269Kč
Erotická encyklopedie 7 - Poznáváme lásku
Erotická encyklopedie 7 - Poznáváme lásku

345Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.