• facebook
  • twitter
  • rss

Jak správně zdolat vrchol ženské slasti

Centrum rozkoše u žen je bezesporu klitoris, který najdeme v horní části ženské mušličky na souběžném bodu malých stydkých pysků, je jakousi obdobou pánského žaludu, ale je nohem citlivější.. Za normálního stavu bývá překrytý malinkatou předkožkou a je sotva viditelný. Klitoris je orgán topořivý a velmi citlivý, jelikož se do něj zbíhá spousta nervových zakončení. Pokud žena začíná být vzrušená, tak se jí zvětšuje i klitoris, který začíná postupně vykukovat z předkožky. V tomto stavu je již dobře nahmatatelný a může mít nejrůznější délku. Pomocí správné stimulace tohoto orgánu může žena dosáhnout nejednoho bouřlivého orgasmu.

Správná stimulace klitorisu

Základem je poštěváček najít. Když jsem se sexem začínal, měl jsem výhodu že má partnerka své tělo již dobře znala, čili mne ze začátku bezpečně navedla. Po čase jsem se naučil jednoduchou fintu - v rámci předehry jsem prsty dráždil partnerčinu vagínu a když byla dostatečně vlhká, tak jsem prstem najel na horní konec stydkých pysků, kde jsem zduřený klitoris bez problému našel, což je první předpoklad úspěchu. Dalším důležitým bodem je správně klitoris dráždit.

Spousta mužů dělá chybu v síle a rychlosti jakou klitoris dráždí, což u partnerky obvykle vede k nepříjemným pocitům a ztrátě vzrušení. Obzvláště v tomto případě platí čím jemněji tím lépe. Nejprve polštářkem celého prstu drážděte okolí partnerčina klitorisu, případně jej jemně masírujte přes malý stydký pysk. Měňte neustále polohu vašeho prstu a sledujte reakce své milé. Z toho spolehlivě poznáte co se jí líbí více co méně. Až zvládnete tento základní nácvik můžete přistoupit k laskání celého klitorisu, pokud bude vaše partnerka opravdu vzrušená a pozná své pocity při této stimulaci, můžete na klitoris i trochu přitlačit.

Orální stimulace

Nejlepším způsobem jak svou milovanou přivést k intenzivnímu orgasmu je dráždění poštěváčku jazykem tzv. cunnilingus . Při něm doporučuji jemně roztáhnout oblast horních malých stydkých pysků palci. Po tomto roztažení by na vás měl vykouknout hezký růžovoučký klitoris. Při dráždění ústy si počínáme stejně jako při dráždění prsty. Nejprve opatrné krouživé pohyby kolem poštěváčku a pak samotná stimulace. Důležité je měnit strukturu a intenzitu pohybů jazyka a kombinovat ji s mírně narůstajícím sáním klitorisu.

Velkou chybou mužů při cunnilingu je jednostranné zaměření na partnerčin poštěváček. Pokud chcete být v této praktice opravdu dobří nezapomeňte jazykem pronikat i do partnerčiny vagíny, lízat a sát velké i malé stydké pysky a jejich okolí. Dobrá je kombinace s prstíky, kdy jimi pronikáte do partnerčiny vagíny (pro zkušenější doporučuji vnikat prsty do vagíny a análu současně) a jazykem stimulujete její klitoris, pokud nastavíte tu správnou intenzitu a rytmus tak orgasmus vaší vyvolené nenechá na sebe dlouho čekat.

Hrátky s klitorisem pro pokročilé

Pokud jste úspěšně zvládly základní ovládání dámského klína můžete pro zpestření svých hrátek zakoupit některou z erotických pomůcek určených pro hrátky s klitorisem a tím ještě více sexuální prožitek vaší drahé polovičky. K nejvíce používaným patří:

Savka na klitoris

Jedná se o speciálně anatomicky tvarovaný podtlakový vibrátor na klitoris, jehož součástí je i vibrační vajíčko. Podtlak spolu z vibracemi způsobí maximální stimulaci a zvětšení klitorisu, který bude po použití této hračky natolik citlivý, že i nepatrný dotek vašeho jazyka přivede partnerce neskutečný orgasmus.

Vibrační vakuové pumpy

Tyto šikovné pumpičky spolehlivě zvětší a rozdráždí klitoris vaší partnerky. Takto zvětšený poštěváček je maximálně citlivý a připravený na další bouřlivé hrátky plné orgasmů. S podtlakem začínejte postupně a opatrně, jelikož klitoris je velmi citlivý a potřebuje na tuto zábavu pomalu vytrénovat.

Silikonová vibrační dráždidla na klitoris

Tyto pomůcky bývají vsazeny do gumičkových kalhotek, které si Vaše milá nasadí a pomocí ovladače si může dopřávat různé úrovně stimulace svého pahorku. Tato pomůcka je obzvláště vhodná pro společnou masturbaci v rámci předehry.

Kroužek s dráždidlem na klitoris

Tento vynikající kroužek zajistí vaší pevnou erekci, oddálí váš orgasmus a při souloži bude plně stimulovat partnerčin poštěváček. Hodí se jako další doplněk po použití vibrační vakuové pumpy. Nezapomeňte si váš penis namazat vhodným lubrikačním gelem, ať se vám kroužek snadněji nasazuje.

13.10.2010
Autor: Kircan
Hodnocení: 193 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 127
Zobrazeno: 78440x

Vhodné zboží pro tento článek

Dráždidlo na klitoris - pumpa
Dráždidlo na klitoris - pumpa

529Kč
Motýlek na klitoris s mini vibrátorem
Motýlek na klitoris s mini vibrátorem

608Kč
Dráždidlo Lelo Lily - černé
Dráždidlo Lelo Lily - černé

2280Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.