• facebook
  • twitter
  • rss

Jak pomoci partnerce dosáhnout orgasmu

Klitoriální stimulace je klíčem k orgasmu ženy. Pokud vaše partnerka nikdy nedosáhla vyvrcholení, poraďte jí, aby zkusila masturbovat. Pomocí masturbace dokáží dosáhnout orgasmu téměř všechny ženy. Tímto způsobem se naučí i nejúčinnějším metodám stimulace svého klitorisu, které pak můžete uplatnit při milování. Nejpravděpodobněji dosáhne vyvrcholení při masturbaci, ale při souloži to pro ni bude mnohem těžší. Nejméně jedna z následujících metod jí to určitě umožní. Před použitím kterékoli z nich se nejdříve přesvědčete, že je plně vzrušená, a až pak vnikněte do pochvy.

Minimální vstup

V poloze muž nahoře se nadzdvihněte na rukách a pohybujte jen konečkem penisu mezí pysky ohanbí směrem dovnitř a ven tak, abyste na ně tlačil. Tato metoda vás pravděpodobně nebude dostatečně stimulovat, ale použijete-li jí mezi obdobími hlubšího pronikání, může být pro partnerku velmi vzrušující.

Minimální ústup

Po každém vniknutí vytáhněte penis co nejvíce ven. Ženy to považují za velice příjemný pohyb, protože vyvolává stejné pocity jako předešlá metoda-natahuje pysky ohanbí a stimuluje velmi citlivý poševní vchod.

Napodobování masturbační metody

Když má partnerka obvykle při masturbaci nohy u sebe, při souloži využívejte takové polohy, která jí to umožní. Když má nohy roztažené, zaujměte odpovídající polohu, aby se mohla úplně uvolnit.

Dvojitá stimulace

Při souloži vyberte takovou polohu, při které můžete rukou snadno dosáhnout na partnerčin klitoris , takže jí můžete poskytovat stimulaci navíc. Nebo jí navrhněte, aby se sama stimulovala, když je váš penis v pochvě.

Zmírňování strachu z výkonu

Podobně jako muži i ženy někdy cítí, že jejich sexuální výkon omezuje strach. Možná se partnerka příliš soustřeďuje na to, aby vás uspokojila nebo pozoruje, zda nejste příliš nervózní, protože jí to nejde tak rychle, jak by chtěla, až se nakonec zapomene soustředit a prožívat své vlastní pocity. Povzbuďte ji, aby zapomněla na cíl výkonu a těšila se z toho, co cítí.

A nakonec

Není to pravidlem, ale říká se za dobrotu na žebrotu a proto pokud se hodně snažíte a přesto se vám nedaří partnerku uspokojit, zkuste se jen zády položit na pohovku, požádejte partnerku ať si na vás nasedne a zkusí to sama... Vaše pomoc není příliš důležitá, protože většina žen (99%) ví nejlépe co na ně platí a jak se správně pohybovat. Někdy méně znamená více...

20.11.2001
Zdroj: Maurice Yaffé, Elizabeth Fewicková - Sexuální štěstí pro muže
Hodnocení: 210 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 101
Zobrazeno: 21653x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.